Kiváló 2021. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. október 21.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nem nagyon tudnám másképp értékelni, mint ötösre. Annak ellenére, hogy teljesen szerencsétlen helyen van, a mozgólépcsők mellett a kanyarban, a forgalom kellős közepén, semmi intimitás, meghittség, béke, csak a fogyasztói társadalom zajos hullámzása. Viszont nívós hely ez. A választék szűk, de igényes. A sütik rendkívül finomak. nem olcsó, de nem is hirdeti magáról, hogy árversenyben van a sarki közérttel. A lány, aki fogadott, tájékoztatott, nagyon szimpatikus, nagyon kedves volt, tulajdonképpen meg vagyok elégedve. Úrhölgyeknek a sikeres soppingolós vadászat mámorában kötelező megálló.
Emlékszem, régebben itt cserfes, helyes lánykák álltak, üde mosoly, szívélyes kiszolgálás, kis patikakörnyezet. Pfejj, ez már nem az vendég nem volt, egy unott nő kijött a pult mögül, megpiszkált valami pasit, aki kint gubbasztott a vendégtérben, lábát feltéve az egyik székre, hogy ő elmegy,...
Francia stílusú felsőkategóriás cukrászda az Etele Plázában, amely a bevásárlóközponttal egy időben, azaz 2021 szeptemberben nyitott meg. A MUNCH ételmentő programban már jó ideje részt vesznek, ha valaki takarékosabban szeretné megkóstolni az amúgy meglehetősen drága desszertjeiket, akkor...