Francia süticsodák

Emily Éclair - Etele Plaza BudapestEmily Éclair - Etele Plaza Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 11.
Francia stílusú felsőkategóriás cukrászda az Etele Plázában, amely a bevásárlóközponttal egy időben, azaz 2021 szeptemberben nyitott meg. A MUNCH ételmentő programban már jó ideje részt vesznek, ha valaki takarékosabban szeretné megkóstolni az amúgy meglehetősen drága desszertjeiket, akkor érdemes a programhoz csatlakozni és így próbálkozni. Amikor első alkalommal jártam náluk, még én sem tudtam erről.
Két fő desszertféleség, amit kínálnak sokféle ízben, töltelékkel az egyrészt a névadó eclair (ekler) fánk, a másik a cruffin, ami a croissant és a muffin házasításából jött létre. Volt belőle vaníliás, pisztáciás, csokis, diós, A cruffint én túl töménynek találtam, azt nem bírtam volna megenni, azonban a pultban még ezeken túlmenően is voltak további nagyon jó kinézetű, franciás stílusú sütemények, amelyekkel nagyon szimpatizáltam, ezért ezek közül választottam egy epres-ruby- fehércsoki-mandula kombinációt (1190 Ft). Nagyon finom volt, jó, hogy éppen ezt választottam, bár szerintem itt bármit választ az ember, azzal nem lehet melléfogni.

A sütemények mellé adja magát a kávét (újhullámos), az eszpresszó 550 Ft, a tea és a házi szörp 750 Ft. La Molina forró csokoládét is ihatunk.

Nagyon kedves kiszolgálással találkoztam, a fiatal hölgy részletesen mesélt a süteményekről, ismerte a termékeket, ajánlással élt.
Emily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - EgyébEmily Éclair - Etele Plaza Budapest - Egyéb

Emily Éclair - Etele Plaza további értékelései

2021.10.21egyedül
Nem nagyon tudnám másképp értékelni, mint ötösre. Annak ellenére, hogy teljesen szerencsétlen helyen van, a mozgólépcsők mellett a kanyarban, a forgalom kellős közepén, semmi intimitás, meghittség, béke, csak a fogyasztói társadalom zajos hullámzása. Viszont nívós hely ez. A választék szűk, de...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok