Korrekt bazi nagy burger a Corvin negyedben

Epic Burger & Bar - Corvin sétány BudapestEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest a térképen

Kiváló 2016. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. március 31.
Baratnommel es lanyainkkal jottunk el hamburgerezni. Elso ranezesre aggasztonak tunt, hogy le tudunk -e ulni.De aztan nem volt gond, lett helyunk.
A rendelesfelvetelnel nagyon keszseges es rugalmasak voltak a kiszolgalok. Utolag is tudtak modositani a rendelesen.
Amikor megkaptuk a hamburgert, csak pillaztunk. Hatalmasak voltak. Minden stimmelt. Sajnos nem lehet atharapni, igy kulturaltan sem lehet megenni. A vegen kessel villaval ettuk, de az mar nagyon nyogvenyelosen ment.
A krumpli isteni finom es friss volt. Meg, amit hazahoztunk hidegen is jo volt.
Negativumkent emlitem, hogy kicsi a hely, nincs szelfogo, igy minden alkalommal amikor kimegy valaki, oriasi huzat zudul a vendeg nyakaba.
Ár / érték arány:Kiváló
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/ital

Epic Burger & Bar - Corvin sétány további értékelései

2023.01.18a párjával
Január első hetében voltunk kettesben. Azért választottama helyet, mert egy cikkben olvastam, hogy az egyik legjobb burger itt van a városban. Hát, az utóbbi 3-4 évben ennél csak jobbat ettem, pedig havonta 1szer biztos eszek. Kecskeméti vagyok, ott bármelyik hely, ahol prémium burgereket lehet...
2022.11.10a párjával
Covid idők előtt jártunk itt utoljára. Most nyitás után nem sokkal jöttünk, csak mi voltunk. Értem, hogy nemrég nyitottak de az ajtót becsukhatták volna hogy ne kabátban kelljen bent ebédelnünk. Az ételek finomak, de nem uralkodott valami jó hangulat a helyen, nem hiszem, hogy többet idejövünk.
2019.03.30a párjával
A közeli szórakoztató színházból hazafele menet szoktunk itt megállni elvitelre vásárolni. Este 9 után tértünk be és annyian voltak, hogy 1 db elviteles hamburgerre kb 15 percet vártunk. Ez nem volt gond, tekintve hogy frissen készült és nem átlagos gyorséttermi minőséget kap az ember. Sosem...
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig