Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest

3,6
gyorsétterem, hamburgerező, streetfood
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest
Epic Burger & Bar - Corvin sétány BudapestEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest vélemények

Gyenge 2023. január 18.a párjával járt itt
Január első hetében voltunk kettesben. Azért választottama helyet, mert egy cikkben olvastam, hogy az egyik legjobb burger itt van a városban. Hát, az utóbbi 3-4 évben ennél csak jobbat ettem, pedig havonta 1szer biztos eszek. Kecskeméti vagyok, ott bármelyik hely, ahol prémium burgereket lehet kapni (most 4 ilyen hely jut eszembe), magasan veri ezt a minőséget és ennél olcsóbb is.
2022. november 10.a párjával járt itt
Covid idők előtt jártunk itt utoljára. Most nyitás után nem sokkal jöttünk, csak mi voltunk. Értem, hogy nemrég nyitottak de az ajtót becsukhatták volna hogy ne kabátban kelljen bent ebédelnünk. Az ételek finomak, de nem uralkodott valami jó hangulat a helyen, nem hiszem, hogy többet idejövünk.
2019. március 30.a párjával járt itt
A közeli szórakoztató színházból hazafele menet szoktunk itt megállni elvitelre vásárolni. Este 9 után tértünk be és annyian voltak, hogy 1 db elviteles hamburgerre kb 15 percet vártunk. Ez nem volt gond, tekintve hogy frissen készült és nem átlagos gyorséttermi minőséget kap az ember.
2019. február 12.a párjával járt itt
Késő estig tartott az unokáim RG bemutatója, ezért úgy döntöttek, a gyerekek, hogy vacsora készítés helyett elmegyünk valahova vacsorázni. Több lehetőség közül az EPIC Burgerre esett a választás. A gyerekek már jártak itt, mi most voltunk itt először. Hangulatos kis hely, modern számhívós rendszerrel.
Ezüst fokozatú értékelő
2017. december 20.a párjával járt itt
A nyáron már egyszer jártunk ezen a helyen, és az akkori jó tapasztalat miatt, visszatértünk hát, hogy megtömjük a bendőnket! Mikor beléptünk telt ház volt és aggódtunk, hogy lesz-e hely, de mire oda kerültünk pont volt 2 ülőhely. Rendelésünket leadtuk, én sajt nélkül kértem a BBQ burgeremet, plusz hagymakarikával.
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/ital
Átlagos 2016. szeptember 10.egyedül járt itt
A Corvin Plázában jártam bevásárolni, amelyet az ebéddel is összekötöttem. A Plázán belül az étkezési lehetőségek felhozatala nem igazán színvonalas, meglehetősen középszerű, generál gyorséttermes a kínálat, így érdemesebb kisétálni a közeli Corvin sétányra, ahol mindkét oldalon számos jóféle étkezési lehetőség adódik.
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Külső kép
2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
Jó kis gasztronómiai centrum alakult ki a Corvin sétányon. Lassan sikerült szinte minden helyet meglátogatni, egy várat magára még a Kompót bisztró. Az Epic burgerbe a múlt hó végén ültünk be, szép nagy hamburgereket készítenek, a hús szaftos, korrekt, jó a zsemle is, s az ízesítés nem különben.
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Belső
Kiváló 2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Baratnommel es lanyainkkal jottunk el hamburgerezni. Elso ranezesre aggasztonak tunt, hogy le tudunk -e ulni. De aztan nem volt gond, lett helyunk. A rendelesfelvetelnel nagyon keszseges es rugalmasak voltak a kiszolgalok. Utolag is tudtak modositani a rendelesen. Amikor megkaptuk a hamburgert, csak pillaztunk. Hatalmasak voltak. Minden stimmelt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 8.a párjával járt itt
A corvin sétányon jó helyen van az üzlet nagyon fiatalos a berendezés sokan voltak de volt asztal . Elsősorban azért jöttünk hogy glutén es laktoz mentes hambit együnk neten láttam illetve ajánlották. Kiszolgálás preciz minden ki van írva össze válogathatod a feltéteket és h milyen husit akarsz milyen buciban szosszal szoval szimpatikus volt .
Epic Burger & Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/ital