Epic Burger & Bar - Dohány utca Budapest

Így is ismerheted: EPIC Burger - Dohány utca
4,1
bár, hamburgerező
Epic Burger & Bar - Dohány utca Budapest
Epic Burger & Bar - Dohány utca BudapestEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Epic Burger & Bar - Dohány utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2019. október 18.egyedül járt itt
Az EPIC Burger Corvin sétányon lévő éttermében burgert már ettem, bár ez már évekkel ezelőtt történt, így a Dohány utcában lévő másik egységüknek is bizalmat szavaztam. Ebédidőben felkapott, népszerű hely, sok külföldi turistával. Szóval érdemes egy kicsit később menni, mire lefut az ebéd-roham.
Epic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étel/italEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - BelsőEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Külső képEpic Burger & Bar - Dohány utca Budapest - Külső kép