Kantin Steak & Burger Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Kantin Steak & Burger Budapest vélemények

2016. május 24.egyedül járt itt
Már régóra szemeztem a hellyel és egyik péntek délután be is teljesedett a betérés a Kantinba. Amikor lementem, én voltam az első vendég ebédidőben, demire elmentem már-már tele lett a hely. Kellemesen hűvös a pincehelyiség, amely két részből áll. A felszolgáló fiu rendkívül udvarias és előzékeny volt.
Kantin Steak & Burger Budapest - Étel/italKantin Steak & Burger Budapest - Egyéb
Átlagos 2015. október 2.barátokkal járt itt
A Kantin étkezdébe egy kellemes turné záróakkordjaként tértünk be. Már zárófélben voltak, de bíztattak, hogy üljünk le. Nem hagytuk magunkat sokat győzködni. Annál is inkább, hogy volt TomYum levesük, az étlap által kihangsúlyozottan „zöld korianderrel”. Úgyhogy erre le is csaptam.
Kantin Steak & Burger Budapest - Külső képKantin Steak & Burger Budapest - Étlap/itallapKantin Steak & Burger Budapest - Étlap/itallapKantin Steak & Burger Budapest - Étlap/itallapKantin Steak & Burger Budapest - Étel/italKantin Steak & Burger Budapest - Étel/italKantin Steak & Burger Budapest - Étel/italKantin Steak & Burger Budapest - Étel/italKantin Steak & Burger Budapest - Külső kép