Ételbár 21 Budapest

06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Ételbár 21 Budapest vélemények

2018. augusztus 30., kollégákkal járt itt
Magáról a helyről nem tudok nyilatkozni, mert rendeltük az ételt. Ár érték arányban megfelelő, nagy adagot kaptunk és finom volt. Viszonylag gyorsan kiszállították a rendelt rántott sajt és napi menü még meleg volt. A körettel sem volt semmi probléma. Olvastam korábbi negatív észrevételt, mi ebből szerencsére semmit sem tapasztaltunk, ajánlom a helyet másoknak is.
Szörnyű 2018. január 23.a párjával járt itt
Nagy reményeket fűztünk a helyhez, mert sok pozitív véleményt olvastunk róla interneten, de hatalmasat csalódtunk sajnos. Igaz, hogy olcsó, 800 Ft körül van egy menü, ennek megfelelőek voltak elvárásaink is. Egyszerű, gyors, friss menüt szerettünk volna elfogyasztani. A leves relatív nagy adag volt, de nem ízlett, hideg volt, és műízű, de éppen ehető.