Expresso Cafe Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Expresso Cafe Budapest vélemények

Gyenge 2019. október 21.barátokkal járt itt
A kissé már viharvert, inkább retró stílusú EMKE Irodaház földszintjén, a sarokban nagy alapterületű, körbe üvegfalú kávézó nyitott meg, talán tavaly. A nyitáskor és utána még egyszer jártam már itt. A névválasztás a fantázia és kreativitás teljes hiányára utal, amit ráadásul sokan szerintem le sem tudnak írni emlékezetből, így a webes keresésben sem fognak előre kerülni, de ez legyen a tulajdonosok baja.
Expresso Cafe Budapest - Külső képExpresso Cafe Budapest - Külső képExpresso Cafe Budapest - Külső képExpresso Cafe Budapest - Külső képExpresso Cafe Budapest - Étlap/itallap