Family Kifőzde Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Family Kifőzde Budapest vélemények

2019. március 8.a párjával járt itt
Nagyon jó ételek,mind finom,jó árban.Szuper kiszolgálás,bőséges adagok.Ajánlom másoknak is.
Kiváló 2019. március 1.egyedül járt itt
A kiszolgálás gyors, udvarias, az ételek ízletesek! Az árak barátiak,a fiatalok meg tudják fizetni! Nekem tetszik. Pénztárca kímélő, a hangulat jó, változatos ételek, az édességek nagyon finomak! Nem hivalkodó, a személyzet kedves, látszik , hogy örömmel dolgoznak itt. . . és igen őszinte hely! Szívesen megyek , mert kedvemre van ez a hely, és elégedetten jövök el.
2082
Átlagos 2017. október 11.egyedül járt itt
Ha éhes vagy és erre járnál és ezen kívül nincs semmilyen más igényed, akkor persze, lépj be bátran! Itt minden nem túl szép és nem túl csúnya, nem túl finom, nem túl rossz, nem túl meleg és nem túl hideg, mondjuk azt, hogy kifőzésnek egyszerűen korrekt! Őszinte hely, nem is akar másnak mutatkozni, mint ami.
Family Kifőzde Budapest - BelsőFamily Kifőzde Budapest - BelsőFamily Kifőzde Budapest - BelsőFamily Kifőzde Budapest - Külső képFamily Kifőzde Budapest - Külső kép