Remek kolbászozó

Faszaládé BudapestFaszaládé Budapest a térképen

Kiváló 2015. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2015. április 17.
A Faszaládé kolbásztémára épül, minőségi kolbászokat készítenek s azokat faszénparázson sütik meg. Az étlap rövid, áttekinthető, van ötféle kolbász, továbbá véres és két kombinált menü. Mi csípősnek mondott sertéskolbászt kértünk valamint vérest almával és fenyőmaggal.
A kolbász (790) debreceni zsánerű volt, finom volt, s mint már utaltam rá nem volt Jelzésértékű mustárt kaptunk hozzá, így azt kellett még rendelni, 150 forintot kértek el érte, az étlapon rögzített módon.
A zsemlényi szeletelt minicipó is kevésnek bizonyult, azt is után kellett rendelni, 250 forintért. Ha kértünk volna uborkát az még 300 lett volna. Nem állom meg, hogy össze ne vessem a Séf utcájával, ahol 1100 forint a lecsókolbász, kb. háromszor több a hús, benne van az árban a mustáros párolt hagyma, továbbá a mustár és a kenyér szükség szerint ingyen utánpótolva, valamint a káposztával töltött savanyú uborka.
A véres (990) telitalálat volt, mind állagra, mind ízre.
Az italválaszték sem túl széles, de ezzel nincs is baj. Almafröccsöt ittunk (3 dl 390 ft) és Fuxli fröccsöt (dettó 390).
A kiszolgálás kedves, közvetlen, a dekoráció funkcionális és esztétikus. Szerettünk itt lenni, lehet, hogy még jövünk, megkóstolni a kacsamájas csirkét valamint a marha-bárány vegyes kolbászt.
Faszaládé Budapest - Étel/italFaszaládé Budapest - Étlap/itallapFaszaládé Budapest - Étel/ital

Faszaládé további értékelései

2015.07.16egyedül
Még csak néhány hónapja, márciusban nyitottak meg, de már meg sem tudnám mondani, hány helyen hallottam róluk. Szóval a PR-juk elég sikeresnek tűnik. Hétköznap ebédidőben az étkezde előtti kiülős helyek már mind foglaltak, bent viszont csak 2 éppen rendelő vásárló van. Kint tűz a nap, bent pedig...
Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok