A kiskunfélegyházi székhelyű Félegyházi Pékségbe évek óta járok péksütemény beszerzése céljából. Délkelet-Magyarország a fő bázisuk, de Budapesten is van számos pékségük. Érdekesség, hogy a közel 90 egységük közül a Mester utcába 2 is jutott, egyrészt a 88. számú, amely közelebb esik a Ferenc körúthoz, míg a másik szintén itt a Mester utcában a 38.
számú mintabolt, amely közelebb van a Haller utcához. A saroküzlet viszonylag kis alapterületű, elsősorban elviteles vásárlásra alkalmas. Az édes és sós péksütemények mellett kávét, üdítőt, valamint a Naszálytej Tarka tejtermékei is kaphatóak: tej, tejföl, vajkrém, gyümölcsjoghurt, kakaó, jegeskávé. Most újdonság termékük a pisztáciás-málnás csiga 899 Ft-ért, ez talán a legdrágább péksütijük, de igazán kiadós, tömény, nekem túlságosan édes, túl sok rajta a máz, de azért érdemes kipróbálni, aki az ilyen típust kedveli. Lányomnak linzer karikét vettem (489 Ft), magamnak egy túrós batyut (449 Ft). Korrekt volt, de nem kiemelkedő. Többféle helyben készült szendvicset kínálnak kedvező áron, értem ezalatt, hogy 1000 Ft alatt (869-889 Ft). Úgy tűnik, hogy a szendvicsek árai Budapesten és vidéken (Lajosmizse) is egyformák. Gazdagon töltött zsemle és kifli, sonkás, szalámis, sajtos, zöldségekkel.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.