Egyedi szendvicsek

Ficak Bisztró BudapestFicak Bisztró Budapest a térképen

Kiváló 2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 1.
Innen az ittjartam.hu-ról kaptam a tippet ehhez a helyhez, mert korábból nem tudtam róla. Amikor szinte naponta erre jártam dolgozni, még nem nyitottak meg.
A Kossuth téri metrómegálló szomszédságában, a Nádor és a Garibaldi utcák sarkán található galériázott modern bisztró, 2018-ban nyitották.
Fiatalos, laza, igényesen berendezett, trendi kis hely, reggelire, ebédre vagy csak kávézni. Egészséges, könnyed ételek, ebédidőben 2 fogásos ebédmenü. Reggelire édes és sós, valamint tojásos reggelik, wrap-ek, saláták, szendvicsek. Sajnos az ebédmenüről lecsúsztam, mint megtudtam, általában 13 órára már el szokott fogyni, én valamivel később érkeztem. Bármilyen szendvicset elkészítenek, ha a pultban lévők éppen nem szimpatikusak. Bajor perecből, croissant-ból, többféle zsemléből, toast kenyérből is készülnek szendvicsek. Így készítettek nekem is a fotón is megörökített sajtkrémes, sajtos, sonkás, paradicsomos szendvicset (600 Ft).
Érdemes felmenni a galériára, amely amerikai stílusú szivarszobának - szivar nélkül - van berendezve: csergék, szőrmék, sok-sok párna, a polcon könyvek.
Néhány retró berendezési tárgy: lámpa, rádió.
A mosdó is igényes, szép, bár pici.
A kávé, tea, Chai Latte is minőségi. Egy eszpresszó 350 Ft, a cappuccino 550 Ft-ba kerül.
Hangulat:Kiváló
Ficak Bisztró Budapest - Külső képFicak Bisztró Budapest - Étlap/itallapFicak Bisztró Budapest - Étlap/itallapFicak Bisztró Budapest - Étlap/itallapFicak Bisztró Budapest - BelsőFicak Bisztró Budapest - Étel/italFicak Bisztró Budapest - Étel/italFicak Bisztró Budapest - Étel/italFicak Bisztró Budapest - Étel/italFicak Bisztró Budapest - BelsőFicak Bisztró Budapest - BelsőFicak Bisztró Budapest - BelsőFicak Bisztró Budapest - Étel/italFicak Bisztró Budapest - Étel/italFicak Bisztró Budapest - BelsőFicak Bisztró Budapest - Mosdó

Ficak Bisztró további értékelései

2018.10.29egyedül
Idén március 15-én néztem ki magamnak a Ficak bisztrót, el kellett teljes egy kis idő, míg sikerült ide eljutni egy barátságos júniusi reggelen. Kellemes reggelit ettem itt, capreses pestos szendvicset, mellé frissen préselt narancslevet és kávét. Tetszett a beltér is, a galérián ültem le,...
Palace Hotel Hévíz - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval