A diétás édességek szakértője Budán is

FitCandy - Lövőház utca BudapestFitCandy - Lövőház utca Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. július 3.
Alapvetően cukormentes és gluténmentes cukrászdaként jelentek meg a piacon, de a termékeik között most már "mindenfajta" mentesek, paleók és vegánok is vannak. Vendégkörükben nemcsak ételallergiások, hanem fogyókúrázók, diétázók is vannak szép számban. A Westendben lévő cukrászdájukban és az első cukrászatukban, az angyalföldi Viza utcában voltam már régebben, de egy séta alkalmával felfedeztem, hogy a budai oldalon, a Mammut mögötti Lövőház uta sétálóutcás szakaszán is van egy kisebb egységük. Az üvegpultban sorakoztak a különböző gyümölcsös és csokis finomságok, mindegyikhez részletes leírás tartozott a kis címkéken (összetevők, allergének, kalória)
Sajttortál 4 félét is láttam: karamellás, epres, Nutellás, mangós-kókuszos. Klasszikusnak tűnt a krémes és a gesztenyés krémes. Csábítóan hangzott a fehér csokis - meggyes mousse torta. Aprósüteményeket és süti-nyalókát is kínálnak. Mini brownie-t és diós-csokigolyót választottam.
A hely könnyen felismerhető a pink-magenta dekorációról.
A benti rész nagyon kicsi, de kint kiülős teraszuk van, mint a legtöbb vendéglátó egységnek itt a Lövőház utcában.
Nagyon kedves volt a kiszolgálás.
FitCandy - Lövőház utca Budapest - EgyébFitCandy - Lövőház utca Budapest - EgyébFitCandy - Lövőház utca Budapest - EgyébFitCandy - Lövőház utca Budapest - EgyébFitCandy - Lövőház utca Budapest - EgyébFitCandy - Lövőház utca Budapest - Egyéb

FitCandy - Lövőház utca további értékelései

2023.10.01barátokkal
Ahhoz képest, hogy mentes fagyikat ettem, egész tűrhető ízüek voltak. A kiszolgálás teljesen rendben volt. Az utcai és a benti hangulat is jó. Nem túl picik a fagyiadagok.
2023.09.10egyedül
Délelőtt és délután is voltam már az üzletben,mind a kétszer kifogástalan kiszolgálásban volt részem,kedvesen fogadtak,és a süti is nagyon finom volt.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Júniusi áreső
Júniusi áreső