Kóstold meg a bejglit!

Flamingo Sütiző & Ételbár BudapestFlamingo Sütiző & Ételbár Budapest a térképen

2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 16.
Barátságos kis cukrászda a Corvin Plaza melletti utcában, eléggé eldugott helyen található, a nyitva tartási ideje pedig inkább azok számára teszi elérhetővé, akik a környéken dolgoznak és reggel munka előtt vagy ebédidőben ki tudnak "ugrani", vagy olyan környéken lakók, akik nem dolgoznak, ugyanis 17 órakor már zárnak. Ha jól tudom, 2018 őszén nyitottak.
Mivel pici a hely, ezért meglehetősen szűkös, inkább elviteles helyként alkalmas.
A Karácsonyra készülvén bejgli rendelést lehetett leadni előzetesen, s hogy ne zsákbamacskát kelljen vásárolni, így a bejglikből az érdeklődők kóstolhattak is. Nekem a meggyes-mákos és a diós is bejött, de egyik sem volt átütő, a tésztáján kellene még mindenképpen dolgozni szerintem, és a töltelék is lehetne karakteresebb.
A gyerekeknek vittem 2 csomag kekszet, elfogyott, de annyira nem voltak tőle beájulva.
A kiszolgálás viszont párját ritkítóan készséges, kedves volt.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Flamingo Sütiző & Ételbár Budapest - Étel/italFlamingo Sütiző & Ételbár Budapest - Külső képFlamingo Sütiző & Ételbár Budapest - Külső kép
Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval