Specialty kávézó a budai oldalon

Flat White BudapestFlat White Budapest a térképen

Kiváló 2017. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. május 27.
Idén márciusban nyitott újhullámos kávézó és reggeliző a Szépvölgyi út elején, a buszvégállomás és a Wasabi japán étterem felett. Kiülős terasz kint, bent a mostanság divatos környezettudatos - környezet-közeli berendezés. Pácolt fenyő bútorok, sok zöld felület, a padló helyett mintha egy füves réten üldögélnénk (műfű pázsit), az étlap és az itallap újrahasznosított öko-papírból készült.
A 42 kézműves pörkölő legkiválóbb kávéiból főzik a feketét. Mindig 2 sorozat közül lehet választani: black blend vagy white blend, ez utóbbi a savasabb és 30-40 Ft-tal drágább. Egy black blend eszpresszót ittam (490 Ft). A szervírozás csinos, fatálca, nemes evőeszközök, a tejért nem számolnak fel felárat, és a pohár víz sem marad el. A kézműves sütemények választéka nem túl nagy, 5-6 féle, de változó kínálat, ezek közül egy morzsás almatortát választottam (690 Ft). Az almás töltelék kellemes, intenzív, a tészta azonban túl morzsalékos, szárazkás. Egész nap lehet náluk reggelizni, de ebédmenüt is kínálnak. Burgerek és saláták is szerepelnek a kínálatban. Az árfekvés az átlagnál magasabb, rózsadombi.
A kiszolgálás kellemes, fiatalos, informatív. Ajánlom!
Hangulat:Kiváló
Flat White Budapest - Külső képFlat White Budapest - Étel/italFlat White Budapest - Étel/italFlat White Budapest - Étel/italFlat White Budapest - Étlap/itallapFlat White Budapest - Étlap/itallapFlat White Budapest - BelsőFlat White Budapest - BelsőFlat White Budapest - Étlap/itallapFlat White Budapest - MosdóFlat White Budapest - Belső
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok