3 klub egy helyen

Instant- Fogas BudapestInstant- Fogas Budapest a térképen

2019. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 17.
Instant - Fogas-ház - Robot, valójában 3 klub, 3 szórakozóhely, de egy helyen. A Hunyadi piac bejáratával éppen szemben. A belépők az adott klub adott programjára érvényesek. Hétköznapokon is nyitva tart. Ha nem akarunk részt venni az adott koncerten, akkor ingyenesen is be lehet menni iszogatni.
A belső udvar nagyon hangulatos, itt is van bárpult, bárszékes ülőhelyek, igaz nem sok, és ez a kijelölt dohányzóhely is. Mivel fűtőtestek vannak elhelyezve, így télen sincs hideg. A biztonsági őrök normálisak.
Az aktuális italárakról nem tudok átfogó képet adni, mivel csak kólát ittam. Pepsit tartanak, egy kis üveges 480 Ft-ba került. Lehet re-pohárba kérni (+300 Ft), amit akár haza is lehet vinni, de nekem üvegben is odaadták az italt, mert ezúttal nem kértem poharat.
A mellékhelyiség közös a 3 helynek, a pincelabirintus végén.
Van WC-s néni, de nem követelt pénzt (igaz, nem is szívesen adtam volna azok után, hogy 6000+ Ft-os belépőt vettem).
A ruhatárat nem láttam, de feltételezem, hogy télen szokott lenni.
A pultosok normálisak, a kiszolgálás elég gyors.
Bankkártyával is lehet fizetni.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Instant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - BelsőInstant- Fogas Budapest - BelsőInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - BelsőInstant- Fogas Budapest - BelsőInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - BelsőInstant- Fogas Budapest - BelsőInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - EgyébInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső képInstant- Fogas Budapest - Külső kép

Instant- Fogas további értékelései

2024.01.06barátokkal
Kisebb-nagyobb rendszerességgel, pár havonta megfordulok ebben a "komplexumban", amely az Akácfa utcában, a fiatalok közkedvelt buli-negyedében található. Kizárólag az engem érdeklő koncertek, zenei események miatt szoktam ide jönni, maga a hely egyáltalán nem szimpatikus. Több szempontból is...
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat