Földvári Cukrászda Budapest

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Földvári Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2019. január 9.egyedül járt itt
Imádom! Soha nem csalódtam még, friss és csábító sütemények, sós finomságok kellő választéka.
Hiába térek be határozott elképzeléssel, hiszem azt, hogy tudom, mit szeretnék enni, provokatív módon csábítanak az üveg mögött sorjázó ízletes csodák.
Üdítő egyediség jellemzi, tökéletes pillanatban állt meg néhány négyzetméteren a világ! Így élmény, ahogy van!
Átlagos 2017. június 29.egyedül járt itt
A Földvári Cukrászda - ha sikerül észrevenni - igazi retró élmény! A forgalmas Margit körúti kereszteződésben egészen belsimul az épület homlokzatába. Nincs színes kiírás, nincsenek neonfények. Valószínűleg a környékbeliek mégis tudnak róluk, hiszen már vagy 30 éve itt vannak és működnek.
Földvári Cukrászda Budapest - Külső képFöldvári Cukrászda Budapest - Étel/italFöldvári Cukrászda Budapest - Külső képFöldvári Cukrászda Budapest - Étel/italFöldvári Cukrászda Budapest - Étel/ital