Gyenge 2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A pénztárba is átvertek, és a kiszolgálás borzasztó inkább a kőbányákba kellene dolgozniuk ott nincs kapcsolat élőlénnyel. Nem igazán ajánlanám senkinek. Lehet hogy nagy igényeim vannak?(csak figyelj rám kedves kiszolgáló én vagyok a vendég) Vettem négy féle főzeléket és a kedves pénztáros a legdrágábbat megszorozta néggyel hiába sorolta a kiszolgáló neki a főzelékeket.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Főzelékfaló Ételbár - Árkád további értékelései
2026.04.30egyedül
Átlagos
A főzelék nem minőségi anyagokból készül, összeállt rántás van benne. Ha beáll a föle bőrösre, azt is belerakják abba az apró adagba. A kiszolgálás kritikán aluli, de azért nem bántom őket, én sem örömmel szolgálnék ki ott.
Hmm... régen 100 méterre dolgoztam az Árkádtól, majd később 50 méterre. Hát persze, hogy itt ettem. Most meg egy évben egyszer, ha erre járok... de ma ere jártam és végigmentem az alagsori félkörön, ahol a kajáldák vannak. Van, ami változott, van, ami nem.. de körülbelül ugyanaz a hangulat. A...
Gépies kiszolgálás, nem is olcsó. Egyser próbáltam, nem nyerte el a tetszésemet. A környéken [moderálva - a szerk.] sokkal kellemesebb önkiszolgáló éttermek vannak.