Főzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest

54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Főzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest vélemények

2076
Átlagos 2022. április 26.egyedül járt itt
Hmm. . . régen 100 méterre dolgoztam az Árkádtól, majd később 50 méterre. Hát persze, hogy itt ettem. Most meg egy évben egyszer, ha erre járok. . . de ma ere jártam és végigmentem az alagsori félkörön, ahol a kajáldák vannak. Van, ami változott, van, ami nem. . de körülbelül ugyanaz a hangulat.
Főzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étel/ital
Gyenge 2019. február 24.egyedül járt itt
A pénztárba is átvertek, és a kiszolgálás borzasztó inkább a kőbányákba kellene dolgozniuk ott nincs kapcsolat élőlénnyel. Nem igazán ajánlanám senkinek.
Lehet hogy nagy igényeim vannak? (csak figyelj rám kedves kiszolgáló én vagyok a vendég) Vettem négy féle főzeléket és a kedves pénztáros a legdrágábbat megszorozta néggyel hiába sorolta a kiszolgáló neki a főzelékeket.
Gyenge 2018. március 3., kollégákkal járt itt
Gépies kiszolgálás, nem is olcsó. Egyser próbáltam, nem nyerte el a tetszésemet.
A környéken [moderálva - a szerk.] sokkal kellemesebb önkiszolgáló éttermek vannak.
Szörnyű 2017. április 13.barátokkal járt itt
Kedves barátnőmmel betértünk ebédelni, sajnos a krumpli nem volt megfőve, és hideg volt a csirke comb nagyon száraz volt, a zöldség köret pedig nyers, mikor kértem h cseréljék ki, fel voltak háborodva, hogy sokat ettem belőle. ( igyekeztem minden fajtát megkóstolni a köretből, de sajnos mind nyers volt.
Szörnyű 2017. március 26.egyedül járt itt
1550 Ft-ért tudtam ma venni egy adag tökfőzeléket, feltétnek 1 kanál sertéspörkölt volt rajta. A kasszás stílusa minősíthetetlen volt, wc-s néninek sem alkalmaznám, ha az én üzletem lenne. Vendéglátásban dolgozom, sok éve foglalkozom vendégekkel. Nálunk a Liszt Ferenc téren 1290 Ft-ért két fogásos ebédet tudnak enni a vendégek, minőségi éttermi környezetben. Vicc. . . . Ahová csak lehet, teszek bejegyzést. . .
Főzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étel/italFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Egyéb
Átlagos 2017. március 15.a párjával járt itt
Aki az Árkádban bevásárlás közben megéhezik és nem akar a két nagy hamburgerlánc valamelyikének az egyenkajájára ráfanyalodni (ez gyerekkel elég nehéz) az itt ehet főzeléket valamilyen feltéttel. Ez szabadon választott, külön lehet kapni a főzeléket (mi általában a lencsét és a krumplit szoktuk venni) és hozzá "ezerféle" feltétet (rántott sokminden, sült combok, pörköltek, stb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. január 4.egyedül járt itt
A karácsonyi bevásárlások idején jó néhányszor itt kötöttem ki. Itt volt a leghosszabb sor is, de a legbővebb a kínálat. Minden alkalommal majdnem ugyanazt ettem, ugyanazt tapasztaltam. Hosszú sor, de nagyon bőséges választék, amit picit nehéz átlátni. A kiszolgálás gyors, pörgős és még kedves is.
Gyenge 2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Néhány alkalommal ettem már a Főzelékfalóban, persze sohasem célirányosan ezért mentem, hanem a nagyobb bevásárlások között, után így volt praktikus, hogy itt egyek. A nevével ellentétben nemcsak főzelékeket lehet kapni, viszont a többi hasonló gyorsétkezdében az "evőszigeten" nincs főzelék.
Főzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - BelsőFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Árkád Budapest - Belső
2015. július 3.a párjával járt itt
Évek óta többször fogyasztottam a Főzelékfaló (Árkád) ételeit. eddigi tapasztalataim szerint a kiváló és a gyenge minőség egyaránt előfordult. A marhapörkölt többször nagyon kiváló volt, de két esetben mócsingos és rágós volt a hús. A sertéspörkölt minden esetben kiváló volt. A főzelékekre jellemző a vékony alapanyag és a bőséges habarék.