Food Corner - KöKi Terminál Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Food Corner - KöKi Terminál Budapest vélemények

Szörnyű 2019. április 26.a párjával járt itt
Tegnap sárgaborsófőzeléket kívántam pörkölttel, de az étel savanyú, romlott volt. Szóvá tettem a pultban, hogy ez ehetetlen, ezért kicserélték zöldborsóra, ami szintúgy romlott volt. Terhesen nem arra vágytam, hogy a kukába borítsam, amit vásárolok vagy egyáltalán ilyen minőségű ételt kapjak...
2016. június 22.a párjával járt itt
Párommal időről-időre visszatérünk a KÖKI Főzelékfaló Önkiszolgáló Étterméhez, ahol még sosem kellett pár percnél hosszabb ideig várakoznunk. Pillanatok alatt hozzájutottunk a választott ételhez. Igaz a választás sokszor nehéz, mert gazdag a kínálat. Az ínyencek és a hagyományos ételek kedvelői is megtalálhatják a kedvükre valót.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 24. járt itt
Elég sokszor ebédeltünk itt, leginkább azért, mert muszáj volt, úgy jött ki a lépés, hogy a KÖKIben vásárlás és az ebédidő egybe esett. Öt tagú családunk elég sokféle ételt evett már ott, a minőség igen változó. Gyors kiszolgálás, sokféle étel ez az előnye. Máskülönben ehető, de nem igazán finom, vagy jó minőség.