Pisztácia cukorral vagy anélkül

Fragola - Bajcsy-Zsilinszky út BudapestFragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest a térképen

2015. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. június 11.
A Fragola franchise-fagyaltozó lánc újabb tagját teszteltem le. Bár ez sincs messze a lakóhelyünktől, a Nyugati környéke annyira tele lett mostanában fagyizókkal, hogy nem volt szükséges még ennyit sem elgyalogolni egy jó fagyiért. A kirakat itt is belesimul a házak homlokzatába, de a járdára kitett papírmasé fagyi legalább felhívja a figyelmet a létezésükre és arra is, hogy még nyitva vannak (este 7 után). Ízekben 90%-ban ugyanazokat találtam, mint a Katona József utcaiban, azzal a különbséggel, hogy itt nem volt flódni fagyi, a pisztáciából viszont cukormentes és "normál" változat is kapható volt. Én ez utóbbit választottam, nincs semmi gondom a cukorral, sőt, kifejezetten édesszájú vagyok. A pisztácia mellé őszibarackot kértem, ami tele volt apró barackdarabokkal, és nem tejes/tejszínes alapú, hanem sorbet jellegű.
A pisztácia tejszínes, de ez is nagyon jó, ezt már ismertem, ugyanazt a kellemes ízt és remek minőséget kaptam, mint bármelyik másik Fragolában.
A fagyikon kívül macaront lehet még kapni, itt elég nagy volt a választék, a szivárvány minden színében.
A belső térben több asztalka van, ha valaki a Fragola fagyikat szereti, de szeretne kényelmesen leülni, akkor ide a Bajcsy üzletükbe érdemes betérni, a többi üzlet sokkal kisebb, szűkösebb.
1 gombóc 250 Ft.
Fragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Külső képFragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italFragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Külső képFragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébFragola - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Külső kép
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat