Hétezer fölött beroppantam

Free - A Gluténmentes Pékség - Fény utca BudapestFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest a térképen

Átlagos 2020. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. február 9.
A Millenáris mellett található gluténmentes pékségnek ez a budai egysége, a pesti oldalon is van egy másik pékségük.
A 2 kiszolgáló lány kedves volt, segítőkész, mosolygós. A kínálat a zárás előtt nem sokkal már eléggé le volt fosztva, a maradékból lehetett válogatni. Helyben leülésre, étkezésre nincs igazán lehetőség helyszűke miatt, de árulnak kávét is (finom!), végül is lehet talponállózni.
Amíg nem jön egy másik vásárló, mert akkor már útban lesz az ember.
Kint viszont le lehet ülni a kis asztaloknál, feltéve, hogy ehhez az időjárás is alkalmas feltételeket biztosít.
A kenyerek, péksütemények közös jellemzője, hogy gluténmentesek és helyben készülnek, sülnek.
Vásároltam kókuszos zabkekszet, amelyből 4 db több, mint 700 Ft-ba került, valamint tokmagos-sajtos ropit, amelynek kilója 7500 Ft. Borzasztó drága hely szerintem, Buda és mentes - ez a 2 szlogen általában nem jelent semmi jót a pénztárcánknak.
Azt is megemlítem viszont, hogy folyamatosan újítanak, kísérleteznek új ízekkel, termékekkel, ottjártamkor meg is kínáltak az új szerzeménnyel, a mákos sütivel, ami szerintem nagyon finom lett.
A vásárolt 2 terméktől nem vágódtam hanyatt, jó volt, de semmi kiemelkedő. Összességében ár-érték arányban nem tartom reálisnak, szóval nem leszek törzsvendég. Szerencsére nem vagyok gluténérzékeny.
Ételek / Italok:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Free - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső képFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Étel/italFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - BelsőFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Étel/italFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Étel/italFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Étel/italFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső képFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső képFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső képFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső képFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső képFree - A Gluténmentes Pékség - Fény utca Budapest - Külső kép
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa