Friss Pékség - Margit körút Budapest

pékség
Friss Pékség - Margit körút Budapest
Friss Pékség - Margit körút BudapestFriss Pékség - Margit körút Budapest

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Friss Pékség - Margit körút Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2024. január 11.egyedül járt itt
Lelkiismeretlen pontvadászat, pirulva. Különös, hogy az ember feltesz ide egy ötfogásos díszvacsorát is, meg egy futó kávét is, ugyanannyiért. Szóval, karácsony előtti napon Átrium, délutáni előadás (12 dühös ember), előtte meg gyorsan valahol egy kávé. . . ez meg a szemben lévő sarkon van.
Friss Pékség - Margit körút Budapest - Külső képFriss Pékség - Margit körút Budapest - EgyébFriss Pékség - Margit körút Budapest - Étel/ital