Albán frissesség

Friss Pékség - Vámház körút BudapestFriss Pékség - Vámház körút Budapest a térképen

Gyenge 2019. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. december 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ez is egy pékség-lánc, találkoztam már több egységükkel is a városban, amire hirtelen emlékszem legutóbb, az az Arany János metrómegállónál a Bajcsy sarkon. Neve ellenére egy albán pékségről van szó. A "friss" bármit is akarjon sugallni, aki próbálta, tudja, mire lehet számítani. Gyenge színvonal, egyenízek, olcsó alapanyagokból olcsón kihozni jó sokat, mindezt állományjavítókkal felturbózva lehet elérni.
Frissen a pékáruk, kenyerek, édes és sós péksütemények éppen ehetőek, gyorsan el is telíti az ember, némelyik szinte eteti is magát, de nem hasznos, nem egészséges, nem tápláló "üzemanyagokat" visz be az ember a szervezetébe.
A termékkínálat megegyezik az albánoknál megszokottakkal, töltött tekercsek, sós rudak, "pizza", kenyér szeletelve műanyag zacskóban.
Hatalmas vizes zsemlék.
Elég sok vásárló volt, a pultnál libasorban zajlik a rendelés, ezért a benti részben nem is tudtam fotózni. Forgalmas környék, parkolni lehetetlenség.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Friss Pékség - Vámház körút Budapest - Külső képFriss Pékség - Vámház körút Budapest - Külső kép
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat