Kitűnő borbár

Furmint Borozó BudapestFurmint Borozó Budapest a térképen

Kiváló 2016. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. december 29.
A Furmint borbár volt az egyik legkellemesebb borbárélményem a 2016-os esztendőben. Ide is a Bocuse D’Or első napján megejtett, éjjelbenyúló kocsmaturné során jutottam el egy kedves jóbarátommal.
A pultos srác lelkes, elkötelezett volt, a beltér kifejezetten tetszett, nekem bejön ez a “konszolidált romkocsmás“ fíling. A falra szerelt polcokon fonott borosbutykos, szódásüvegek, borosüvegek.
A borlap pazar kb. 40 bort adnak palackra elvitelre kedvezőbb áron, helyben fogyasztásra valamivel magasabb átfekvésben vagy akár decire is.
A választékban vannak kifejezetten izgalmas tételek is, kevésbé ismert remek pincészetektől (Kúcs, Tállya Wines, Dániel pince, Kohári, Odzidián).
Ittunk egy-egy deci bort, valami minerális fehéret, 490 volt az egyik, 450 a másik. Nagyon jó élménnyel távoztunk, csillagos ötös a hely.
Hangulat:Kiváló
Furmint Borozó Budapest - Étlap/itallapFurmint Borozó Budapest - BelsőFurmint Borozó Budapest - BelsőFurmint Borozó Budapest - BelsőFurmint Borozó Budapest - BelsőFurmint Borozó Budapest - Belső
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok