Gyenge kocsma

Galéria Presszó BudapestGaléria Presszó Budapest a térképen

Gyenge 2016. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. február 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Galéria eszpresszó valami egészen szürreális élmény volt, mintha legalábbis nem Budapesten lenne a Nagykörúton belül, hanem mondjuk Gyöngyös külvárosában.
Kopott beltér, délelőtt 11-kor egy részeg társaság a névadó beltéri elemen, a galérián. Oda igyekeztem én is, leültem a szomszéd szeparéban, az asztalon hamu, a másik asztalnál a berúgott [moderálva - a szerk.] társaság ricsajozott. Egyébként nem voltak offenzívek, vagy agresszívek, csak zajosak. És egyikük cigarettázott, amit nagyon útálok, feljött a pultos, veszekedett vele egy sort, a cigarettázó lenyugtatta, majd tovább szívta a bűzrudat.
Egy kávét ittam, átlag feletti volt, legalábbis kocsmai szinten. Az ára és a minősége egyaránt: 320 forintot kértek rá, ami negyed-ötödosztályú kocsmákban nem jellemző. De sokkal inkább fizetek többet egy iható kávéért, mint 100 forintot egy lőréért. Hamar megittam a kávét és odébbálltam. Nem lesz a törzshelyem. Az italkínálat kommersz, ezt osztályoztam az ételrovatban.
Ételek / Italok:Átlagos
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig