1 stampó vodka csak 69 kalória, dönts okosan!

Galéria Söröző BudapestGaléria Söröző Budapest a térképen

2024. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. január 27.
Van, ami nem változik éveken át sem. Összességében ilyen a Lehel Piac felső galériaszintjén működő Galéria Söröző is, amely változatlan helyen található a piacon a megnyitása óta, azonban a külsejét megújították, így a feliratokat, a névtáblát, a feliratokat, az itallapot is. Szerintem a vendégkör egy része is azóta fix. Az árak jelentősen növekedtek az elmúlt években, sajnos ebben nincs semmi meglepő. Most leginkább a vicces feliratok ragadták meg a figyelmemet, amelyeket egy fiatalember készített a közelmúltban, aki egyébként - mint megtudtuk a pultot támasztó törzsvendégekkel együtt - jelenleg pincérként dolgozik egy étteremben.
A ház söre a korábbi Kozel helyett a Dreher lett, szóval itt is szükséges volt némi csere a feliratokban is, viszont érkeztek Dreher felirattal márkázott lámpácskák, amik elég jól néznek ki. A Dreher mellett még Arany Ászok van a csapon, a korsó 700 Ft, illetve 800 Ft, a Dreher a drágább. A téli szezonban van forralt bor, decije 500 Ft. A ház borát a balatoni Varga Pincészet biztosítja, 8 fajta decije 300 Ft. Ahogy az egyik vicces tábla is ajánlja, a Jaegermeister 800 Ft (5 cl), ennél csak a Karikás pálinkák drágábbak egy százassal, de így sincs olyan italuk, ami elérné az 1000 Ft-os bűvös árhatárt. Szóval továbbra is egy olcsó helynek számít.
A kávék közül ezúttal Cappuccinot ittam, 650 Ft-ért járt mellé egy karamellás keksz és 2 csomag cukor.
De víz nem. Bár ha kértem volna, biztosan kapok.
Van jó pár saját asztaluk itt a galéria tetején, jó itt üldögélni a piaci forgatagban.
Az asztalok tisztasága fejleszthető, a viaszosvászon fakó, itt-ott ragacsos.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Galéria Söröző Budapest - Étel/italGaléria Söröző Budapest - Étlap/itallapGaléria Söröző Budapest - BelsőGaléria Söröző Budapest - BelsőGaléria Söröző Budapest - Étlap/itallapGaléria Söröző Budapest - EgyébGaléria Söröző Budapest - Étlap/itallapGaléria Söröző Budapest - Étel/italGaléria Söröző Budapest - BelsőGaléria Söröző Budapest - BelsőGaléria Söröző Budapest - Külső képGaléria Söröző Budapest - BelsőGaléria Söröző Budapest - Külső képGaléria Söröző Budapest - Étel/italGaléria Söröző Budapest - Étlap/itallapGaléria Söröző Budapest - Étlap/itallapGaléria Söröző Budapest - Étlap/itallapGaléria Söröző Budapest - Étel/italGaléria Söröző Budapest - EgyébGaléria Söröző Budapest - Belső

Galéria Söröző további értékelései

2017.01.22egyedül
A Galéria Söröző a Lehel Csarnok galériaszintjének közepén található, évek óta működő ivó, számos törzsvendéggel. Ha leül ide az ember a piac szombat délelőtti forgatagában pár percre szusszanni, meginni egy italt, akkor körbenézve az arcokon számos személyes és családi történet rajzolódik ki....
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel