Garzon Cafe Budapest

3,7
étterem, kávézó - kávéház, szendvicsbár, bár
Garzon Cafe Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Garzon Cafe Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2016. december 31.egyedül járt itt
A Wesselényi utcában, kb. középtájékon található, különlegesnek nem mondható hely, magát ugyan kávézóként definiálta, de inkább pub hangulatú, baráti esti összejövetelekre alkalmas szórakozóhely. BB akció miatt tértem be éppen ide, amúgy valószínűleg nem választottam volna éppen a Garzont.
Garzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - MosdóGarzon Cafe Budapest - EgyébGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - MosdóGarzon Cafe Budapest - Étlap/itallapGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - Étlap/itallapGarzon Cafe Budapest - Étlap/itallapGarzon Cafe Budapest - Étlap/itallapGarzon Cafe Budapest - Étel/italGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - Étlap/itallapGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - Étlap/itallapGarzon Cafe Budapest - BelsőGarzon Cafe Budapest - Külső kép