Jó kis hely, amatőr kiszolgálással

Gatto Macchiato Gasztrokávézó BudapestGatto Macchiato Gasztrokávézó Budapest a térképen

2019. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. november 15.
A Gatto Machiatotol többet vártam, főként a kiszolgálás szakszerűségének és lelkességének tekintetében. De ha ezt nem is kaptam meg, alapvetően jó élmény volt a hely. A pultos hölgyet el lehetne küldeni egy italismereti kurzusra, kérdéseinkre nem tudott válaszolni. Viszont igyekezett, amit értékeltünk, adtam is erre a szempontra 4 pontot.
First söröket tartanak, amit az élvonalba sorolok. Elvben csapon is, de ottjártunk idején épp kifogytak.
Vannak izgalmas boraik igényes második vonalbeli pincészetektől. Ezek közül kóstoltunk kettőt (500 illetve 450 ft volt egy deci), továbbá ettünk egy sütit is (650 ft).
Összességében jó élmény volt a hely, nem lenne ellenemre máskor is beülni ide.
Gatto Macchiato Gasztrokávézó Budapest - BelsőGatto Macchiato Gasztrokávézó Budapest - Étel/italGatto Macchiato Gasztrokávézó Budapest - Étel/ital

Gatto Macchiato Gasztrokávézó további értékelései

2019.04.13egyedül
Kifejezetten kedves hangulatú, fiatalos, barátságos prémium kávézó a 11. kerületi "egyetemi negyedben", egy saroképületben, nem meglepő módon pénteken kora délután a galériaszint tele volt egyetemista fiatalokkal, akik a hétvége előtt betértek egy jó kávé mellett szusszanni kicsit az iskolahét...
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Wellness pihenés Zalakaroson
Wellness pihenés Zalakaroson
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás