Üvegszilánkkal töltött gofrit kaptam,a tulajdonos szerint ez előfordul

Gelati - Árkád BudapestGelati - Árkád Budapest a térképen

Szörnyű 2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. március 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Szeretnék elmesélni egy nem mindennapi történetet. Most szombaton (2017.03.18.-án) elmentem a barátommal este a Budapesti Árkádban található
Gelati fagylaltozóba enni egy banános gofrit. Egy viszonylag drágább és szinvonalas helyről van szó. Most azomban a harmadik falat gofriban meglepetésünkre
üvegszilánkot kaptam belesütve. Ráhapraptam,mert úgy gondoltam a desszerthez tartozó karamelizált rész,de hamar kiderült hogy ez valami más.
Amikor már apró szilánkokra tört szét,fájdalmat éreztem. Óvatosan kinyitottam a számat és kiköptem. Ekkor szembesültem vele pontosan mi is az.
AZ apróra tört üvegszilánkokat köptem ki a szétvágott számból való vérrel vegyítve. Hirtelen beszélni sem mertem,nehogy lenyeljek üvegszilánkokat.
Az ott dolgozók gyorsan kapcsoltak és elvitték előlünk a tányérokat. Megkértük őket,hogy mivel nincs mosdójuk a konyha részhez had menjek be és öblíthessem ki a
számat. Ez sikerült is majd pár perc elteltével az üzletvezető hölgy aranyosan felajánlott egy 5.000ft értékű vásárlási utalványt és " hogy természetesen nem kell
a számlánkat kifizetnünk." mi ezt nem fogadtuk el és felháborítónak tartottuk. Ők ezt ennyivel letudták,és elnézést kértek. A mentők felhivása után,kiderült,hogy
valószinűleg nincs életveszély és kicsit mi is megnyugodtunk.Beszéltünk az ügyvédünkkel és elkértük a tulajdonos telefonszámát,peren kívül meg akartunk egyezni.
Az esetet követően ügyeletre mentünk, majd felületes vizsgálat után megállapították,hogy több helyen fel van sértve a szám belül,de ma 2nap elteltével már azt
cáfolták a cukrázdában hogy üveg volt az ételemben. Állításuk szerint a gofrival is össze tudtam vágni a szám annyira hogy 2-3helyen heges
sérülés nyoma maradt. Ezt arra alapozzák,hogy alkalmazottak átvizsgálták a tányért amit sietve elkaptak előlünk és nem találtak benne semmiféle üvegszilánkot.
Ma alhasi fájdalmaim voltak,lázzal kísérve ezért elmentünk a korházba és megállapították a röngen felvétel alapján,hogy "apró árnyékot adó képlet van,
lehet kis üvegdarab". Holnap megtesszük a feljelentést és a további lépéseket. Ui: A tulajdonos azt mondta a páromnak, hogy 20éve vendéglátózik és ez idő alatt
ő kétszer talált a saját ételében üvegszilánkot,egyszer Magyarországon egyszer pedig Olaszországban. Szerinte ez idézem "előfordul és nem akkora probléma..."
Mindenkinek ovatos gofrizást kivánunk a helyen.
Ételek / Italok:Szörnyű

Gelati - Árkád további értékelései

2023.07.16gyerekekkel
Szeretünk felfedezni új cukrászdákat, ennek reményében kipróbáltuk a Gelati-t. Kb. 10 percet vártunk, mire odajött végre egy felszolgáló hölgy. Nem volt sok vendég, ami indokolta volna a várakozást. Udvariatlan volt a kiszolgálás. Biztos, hogy nem ajánlom senkinek.
2020.02.18a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat, szép, hangulatos, kellemes hely. A kiszolgálás udvarias volt. Nagyon készségesen voltak a dolgozók. Csak ajánlani tudjuk!
2019.03.03családjával
Nem először voltunk itt, de ilyet még nem tapasztaltunk. A kiválasztott sütiket még nem fogyasztottuk el és szerettünk volna még beszélgetni , amikor odajött a pincér és hozta a számlát . Nem kérdezte , hogy kérünk - e még valamit illetve hogyan szeretnénk fizetni. Fizetés után pedig elvette a...
Hotel Forrás Zalakaros - Félpanziós ajánlat
Félpanziós ajánlat