Gelati - Árkád Budapest

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Gelati - Árkád Budapest vélemények

Átlagos 2023. július 16.gyerekekkel járt itt
Szeretünk felfedezni új cukrászdákat, ennek reményében kipróbáltuk a Gelati-t. Kb. 10 percet vártunk, mire odajött végre egy felszolgáló hölgy. Nem volt sok vendég, ami indokolta volna a várakozást. Udvariatlan volt a kiszolgálás. Biztos, hogy nem ajánlom senkinek.
Kiváló 2020. február 18.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, szép, hangulatos, kellemes hely. A kiszolgálás udvarias volt. Nagyon készségesen voltak a dolgozók. Csak ajánlani tudjuk!
Átlagos 2019. március 3.családjával járt itt
Nem először voltunk itt, de ilyet még nem tapasztaltunk. A kiválasztott sütiket még nem fogyasztottuk el és szerettünk volna még beszélgetni , amikor odajött a pincér és hozta a számlát . Nem kérdezte , hogy kérünk - e még valamit illetve hogyan szeretnénk fizetni. Fizetés után pedig elvette a félig elfogyasztott sütiket , azzal a kérdéssel , hogy ugye már nem kérik? Nem, ezek után már nem kértük .
Átlagos 2018. március 3.a párjával járt itt
Többször fagyiztunk már náluk, széles választék, az Árkádban itt a legjobb a fagyi szerintem.
Kiváló 2017. november 5.családjával járt itt
Az utolsó pillanatban kellett egy tortát beszereznünk. Odamentünk és már meg is találtuk az igazit. Fantasztikusan finom és gyönyörű Bounty-tortát vettünk. Mindenkinek ajánlom, aki megkésett az előrendeléssel!
Gelati - Árkád Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2017. március 21.a párjával járt itt
Szeretnék elmesélni egy nem mindennapi történetet. Most szombaton (2017. 03. 18. -án) elmentem a barátommal este a Budapesti Árkádban található
Gelati fagylaltozóba enni egy banános gofrit. Egy viszonylag drágább és szinvonalas helyről van szó. Most azomban a harmadik falat gofriban meglepetésünkre
üvegszilánkot kaptam belesütve.
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Az Árkád Üzletház emeletén található olasz stílusú cukrászda. Caffe Perté kávét főznek, kényelmes saját asztalkáik vannak, és félkör alakban ívesen körbeülhető helyek is a nagyobb társaságoknak. Az asztalok nem a nagy közös folyosóra vannak kitéve, hanem kissé elszeparáltabban.
Gelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étlap/itallapGelati - Árkád Budapest - Étlap/itallapGelati - Árkád Budapest - Étlap/itallapGelati - Árkád Budapest - Étlap/itallapGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étlap/itallapGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Külső képGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Belső
Kiváló 2016. december 28.családjával járt itt
Az Árkádbeli Gelateria Pasticceria Italiana nevű helyen először egy fagylaltgombócot szerettem volna kérni, de aztán megláttam a bizalomgerjesztő olasz desszerteket, így végül a profiterolnál kötöttem ki, amiből egy gombóc 400 ft. A fagylalt olcsóbb, sajnos azt az öcsém evett, az ő számlája nem maradt meg, de 300 ftnál biztos nem több egy gombóc, az is jó volt.
Gelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Külső képGelati - Árkád Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Nemrégiben barátnőmmel az Árkádban sétálgattunk, hiszen jólesik a melegben a kellemes hűvös hely. Fagyizzunk egyet valahol! A lehetőség óriási. Végül a Gelati elnevezésü békés helynél horgonyoztunk le. A pihentető szinek, a kedves kiszolgálás azt igazolta, hogy jól döntöttünk. Meg is fejeltük dupla rendeléssel ezt a délutánt.