Itt a tavasz, itt a fagyi

Gelato - Ice Cream Shop - Allee BudapestGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest a térképen

2018. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. április 11.
Helyszín: XI. kerület, Allee Bevásárlóközpont, 1. emelet, a mozgólépcsőnél.
A napsütéses idő végre elérkezett, s ezzel párhuzamosan az emberek fagyi iránti vágya és érdeklődése is hirtelen megugrott. Bár a plázákban télen-nyáron lehet fagyizni, nekem ehhez kell a jó idő is, s úgy láttam, ezzel nem voltam egyedül, mert folyamatosan jöttek az emberek a Gelato fagyispultjához. Sokféle íz, a trendi gyümölcsök és ízek is helyet kaptak, a tálalás, díszítés is mutatós, vonzza a szemet a pult és az egész fagyizó. Az árak a legutóbbi ottjártam óta emelkedtek, egy gombóc 320 Ft-ba került, ami szerintem egy kicsit több annál, mint ami indokolt. Egyik kedvencemet, a mangót választottam, ami nem volt kiemelkedő.
A kiszolgálás gyors, kedves, bár nem szerencsés a kialakítása, mivel a fizetés, visszaadás, blokkolás miatt minden egyes vevő után hátra kellett mennie a pultos lánynak, mert a pénztárat oda tették, túl messze a pulttól.
Fagylalton kívül mutatós desszerteket, sütiket is árusítanak. Saját asztalaik, ülőhelyeik vannak a pult mögött kialakítva.
Gelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - Külső képGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - Étel/italGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - Étel/italGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - BelsőGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - Étel/italGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - Étel/italGelato - Ice Cream Shop - Allee Budapest - Külső kép

Gelato - Ice Cream Shop - Allee további értékelései

2017.11.16a párjával
Bár a Gelato hálózat eredetileg fagyizónak indult, de a körülmények - legalábbis az Allee Bevásárlóközpontban lévő egységüknél - indokolják, hogy "igazi" cukrászdának tekintsük. A fő profil persze itt is a fagylalt, és kiemelkedően jó a kínálat parfétortákból. Sokféle gyümölcsös, csokis, fahéjas,...
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés