Lesújtó tekintetek...

Gina Cukrászda - Lehel Csarnok BudapestGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest a térképen

Szörnyű 2018. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. március 10.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ma, azaz 2018.03.10-én délelőtt 11 tájban vettem Önöknél 4 db Rákóczi túróst, ami finom volt.
De.
Kérem szépen, mondják meg a két ott dolgozó hölgynek, hogy legyenek egy kicsit kedvesebbek a vásárlókkal.
Egyikük, egy alacsonyabb molett hölgy, amikor mondtam, hogy a baloldali 2 db süteményt kérem, elővette az egész tálcát, hogy válasszak róla (ez kedves volt tőle amúgy), közben kijött a másik hölgy, egy magasabb szőkés, és beszólt gúnyos mosollyal, hogy "akkor a közepéről ki lehet majd szedni" a sütit (az 5 db süti közül egyik sem volt középen), arra célozva, hogy mit válogatok én itt a sütik között.
Az alacsonyabb hölgyet meg kértem, hogy adjon egy szatyrot is. "Húsz forint, jó lesz?" válaszolta, ami oké, de közben olyan hidegen és kelletlenül méregetett és úgy húzta a a száját, mintha fárasztaná, hogy ki kell szolgálnia (nyilván fárasztotta is). Pedig hát én volnék a vevő, belőlem él.
Nem vágyom émelyítő hajbókolásra, de azért egy kicsivel kevésbé epés és lesújtó arckifejezés, meg a kritika elmaradása a "válogatásom" miatt, netán egy enyhe mosoly jólesett volna a hölgyektől, ahelyett a gyanakvó és rideg tekintet helyett, amivel az ember egy ismeretlen rovart vesz szemügyre a nappali padlóján, hogy ez meg mi és mi a fenét keres itt.
Kellemetlen volt az élmény, nem hiszem, hogy mostanában vásárolok Önöknél.
Üdvözlettel

Gina Cukrászda - Lehel Csarnok további értékelései

2021.11.24gyerekekkel
Többször jártunk, vásároltunk itt az idei évben is, talán 3-4 alkalommal is. Amikor a piac üzemelt, ha korlátozásokkal is, de a cukrászda is nyitva tartott. Miközben jó pár vendéglátó egység a környéken is zárva tartott, vagy radikálisan csökkentette a készleteit, illetve a nyitva tartási idejét....
2021.02.21egyedül
Túl van àrazva a sütemenyek nem a legjobbak és az eladó se volt túl szimpatikus..Nem lesz a kedvenc helyem
2019.04.18egyedül
Április 12-én, pénteken vettem egy 10 szeletes fekete erdő tortát a fiam másnapi születésnapjára a Lehel csarnokbeli üzletben. 4200,- forintot fizettem érte. Az eladó hölgytől még meg is kérdeztem mennyire friss. Biztosított róla, hogy igen, friss. Miután megpróbáltuk felvágni, hatalmas csalódás...
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel