Gina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Gina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest vélemények

Átlagos 2021. november 24.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk, vásároltunk itt az idei évben is, talán 3-4 alkalommal is. Amikor a piac üzemelt, ha korlátozásokkal is, de a cukrászda is nyitva tartott. Miközben jó pár vendéglátó egység a környéken is zárva tartott, vagy radikálisan csökkentette a készleteit, illetve a nyitva tartási idejét.
Gina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső kép
Gyenge 2021. február 21.egyedül járt itt
Túl van àrazva a sütemenyek nem a legjobbak és az eladó se volt túl szimpatikus..Nem lesz a kedvenc helyem
Szörnyű 2019. április 18.egyedül járt itt
Április 12-én, pénteken vettem egy 10 szeletes fekete erdő tortát a fiam másnapi születésnapjára a Lehel csarnokbeli üzletben. 4200,- forintot fizettem érte. Az eladó hölgytől még meg is kérdeztem mennyire friss. Biztosított róla, hogy igen, friss. Miután megpróbáltuk felvágni, hatalmas csalódás volt. Nem lehetett vágni, olyan száraz volt.
Szörnyű 2018. március 10.egyedül járt itt
Ma, azaz 2018. 03. 10-én délelőtt 11 tájban vettem Önöknél 4 db Rákóczi túróst, ami finom volt. De. Kérem szépen, mondják meg a két ott dolgozó hölgynek, hogy legyenek egy kicsit kedvesebbek a vásárlókkal.
2017. október 26.egyedül járt itt
Picit meglepődtem, mikor az értékeléseket olvasgatva véletlenül rábukkantam a Gina Cukrászda véleményezésére. Ismerem és kedvelem évek óta, sokszor vásárolok náluk, de bevallom, számomra inkább egy bolt a piacon, mint az Itt jártam keretei közé tartozó vendéglátó egység.
Gina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - BelsőGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/ital
2016. október 5.egyedül járt itt
A Lehel piac földszinti részén, az egyik legnyüzsgőbb részén, középtájékon található cukrászda. Egy kisebb lánc tagja, hiszen van másik cukrászdájuk Kispesten és Budán, a Városmajori úton is. A Lehel piaci cukrászdában már több alkalommal vásároltam az elmúlt évek során.