Lehetne sokkal jobb

Gina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor BudapestGina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest a térképen

Gyenge 2016. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. november 17.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Gina Cukrászdát már ismertem a Lehel Piacról, és az Üllői úti cukrászdájukban is jártam, így örömmel fedeztem fel, hogy ez ugyanaz a cég a János Kórház közelében.
Az árak barátságosak, a legtöbb süti vagy torta, amelyek szép méretes szeletek 300 Ft körüli áron vagy kicsivel még alatta kaphatóak. A gyerekek kedvencét, mandulás csillagot vettem, illetve most próbáltam ki először a diós csókot, ami szintén kiváló.
A kiszolgálás borzasztó, az eladó hölgy nem sok tudomást vett a vásárlókról, nyugodtan telefonált a hátsó részben, miközben konstatálta, hogy vásárlók jöttek, de nem sikerült megzavarni. Ezt követően, amikor a hosszúra nyúlt magánbeszélgetést befejezte, sem lett sokkal kedvesebb, amikor a kiszolgálással kezdett foglalkozni. Nem annyit akart adni, amennyit kértem (hadd' én döntsem el, hogy miből és mennyit szeretnék...), és még ő elégedetlenkedett emiatt. A másik fekete pont pedig azért járt, mert más áron számolta az egyik süteményt, persze nem olcsóbban. Nem reklamáltam, nem nagy összegről volt szó, de ez elvi kérdés.
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Gina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Külső kép
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
Nyári Silver Napok