Paint it, Black

Gisell Café & Aperitivo Bar BudapestGisell Café & Aperitivo Bar Budapest a térképen

2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 1.
Ez egy vadiúj hely lehet a Nagymező utcában, a Thália Színház szomszédságában, mert még sosem láttam, pedig pár hetenként meg szoktam erre fordulni.
Beépített veranda, francia vidéki hangulat, kicsit vintage, élénk színvilág. A falon a buja növényzetes, egzotikus madaras fal a Frei Kávézók hangulatát idézi, bár annak a tónusai sötétebbek, itt a halvány türkiz a fő színárnyalat, sok fehér, némi citromsárga mellett.
Szóval látszik, hogy a dizájnra különös figyelmet, gondot fordítottak, próbáltak a tulajdonosok egy kicsit más kihozni a már működő helyekhez képest.
Viszont egyelőre a hely nagyon hűvös, élettelen, egyáltalán nincs belakva, ezért egy kissé feszengős.
A kiírás szerint egész nap van lehetőség reggelizni: saláták, tojásételek, szendvicsek, bruschetta szerepel az étlapon, árak kb. 1000 Ft-tól kezdődnek felfelé.
La Messicana olaszos pörkölésű kávét főznek, egy eszpresszó 450 Ft. Szép a tálalás, a kávé jó erős. Viszont vizet nem kaptam a kávé mellé. A pultos srác fiatal, bátortalan.
A konyhán dolgozó fiatalembernek nagyon jó a zenei ízlése, innen üzenem.
Hangulat:Átlagos
Gisell Café & Aperitivo Bar Budapest - EgyébGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - Külső képGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - Külső képGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - Étlap/itallapGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - Étlap/itallapGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - BelsőGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - BelsőGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - BelsőGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - BelsőGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - BelsőGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - Étel/italGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - MosdóGisell Café & Aperitivo Bar Budapest - Belső
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson