Akár egy klassz kis hely is lehetne, a környezet adott

GK495 Büfé BudapestGK495 Büfé Budapest a térképen

Átlagos 2021. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. február 6.
A Hármashatár-hegy tetején 495 méteres magasságban a Guckler Károly kilátó lábazatánál kialakítottak egy kis büfé-kávézót is, ami szerintem nagyon jó ötlet, mert a nagy számú turista, aki ide felkapaszkodik biztosan szívesen vesz magához valami frissítőt.
Lehet kapni kávét (eszpresszó 450 Ft), forró csokit, teát /Teekanne - bolti, de azon belül jobb minőségű filteres 500 Ft, fröccsöt (350-990 Ft kisfröccstől a házmesterig), sajnos nem derült ki, hogy mégis pontosan milyen borból, Frittman "fehér" és "vörös" és Feind rosé, amúgy a bor decije egységesen 300 Ft.
Sörből elvileg - a kiírás szerint - Stari meggyesnek is kellett volna lennie, de nem volt, Soproni viszont igen (500 Ft).
A kiírással ellentétben limonádé sem volt.
Ehető dolgok terén csak bolti csomagolt rágcsák és csoki, egy Balaton szeletet 250 Ft-ért vesztegettek.
A kiszolgálás unott és barátságtalan volt. Értem én, hogy nem annyira pozitív dolog valakinek dolgozni, amikor mások kirándulnak, szabin vannak, lazulnak, de ez mindenkinek a saját döntése, hogy hol dolgozik.
Vannak szértszórtan kitéve a fűre székek, asztalok, de mi haladtunk lefelé a hegyről, menet közben ettünk-ittunk.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
GK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - EgyébGK495 Büfé Budapest - Egyéb
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak