Még mindig tart a szaloncukor

Stühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda BudapestStühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest a térképen

2023. februárban járt ittÉrtékelt: 2023. március 7.
Hol van már a Karácsony, de én még mindig rá vagyok kattanva a Stühmer szaloncukraira, gyakorlatilag tavaly november óta nem tudom megunni. S mennyire más a korábbi 11-12ezer Ft-os kg árfekvés helyett immáron a kifutó tételek okán jelentős kedvezménnyel 5490 Ft-os kiló áron vásárolni. Az óbudai megújult pláza a Gobuda földszintjén nyitott meg a legújabb Stühmer egység, amely magában foglal egy kellemes beülős kávézó részleget is, középen a pultban sütemények és csoki bonbonok is sorakoznak, míg a bal oldali polcokon szeletes, táblás csokoládék, dobozos desszertek és a szaloncukrok utolsó halmai. Kedvező, hogy darabra lehet válogatni.
Banános, pisztáciás, pekándiós, trüffeles, pálinkás, bergamott, epres panna cotta és ki tudja még, mennyi féle szaloncukor jött velem haza ma is. Még az utolsó darabokkal tartalékolok, aztán novemberig marad a várakozás, amíg újra kezdődik a következő szaloncukor szezon.
Nyáron lesz fagylalt is, azért is érdemes lesz visszanézni.
Stühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest - Külső képStühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest - EgyébStühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest - EgyébStühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest - EgyébStühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest - EgyébStühmer Márkabolt, Cukrászda & Cremeria - Gobuda Budapest - Egyéb
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig