Go-Free Bar Buda Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Go-Free Bar Buda Budapest vélemények

Gyenge 2019. július 27.egyedül járt itt
A Go-Free Bar budai egysége egy kis kioszk a Móricz Zsigmond körtéren, a buszok végállomásánál. Rendelés az utcáról, a kis ablaknál történik. Benti asztalok, leülési lehetőség nincs, a szomszédos gyorsétterem elé kihelyezett 2 bárasztalnál lehet talponállózni. Sós és érdes gofrikat, valamint palacsintát találunk az étlapon.
Go-Free Bar Buda Budapest - Külső kép
2019. március 31.egyedül járt itt
Az én értékelésem a Móricz Zsigmond téri kis kioszkjukra vonatkozik, ahol a járdán elhelyezett könyöklő asztalnál lehet elfogyasztani a helyben készült gofrit. Létezik a kínálatban búza mentes paleo, van laktózmentes tejszínhab, de ottjártamkor egyik sem volt. Hűségpecséteket is lehet gyűjteni, majd gofrira beváltani.