Gogoji Food Budapest

4,7Kiszolgálás
4Hangulat
4,7Ár / érték
3,7Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.21-ig
Hotel Elixír Mórahalom
86.080 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Gogoji Food Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 730 városban járt márFelfedező - 2336 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45299 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 11.egyedül járt itt
Igazságtalan vagyok a srácokkal, több mint egy éve szorgalmasan dolgoznak a Fehérvári úton, én már vagy 4-5 alkalommal beugrottam hozzájuk, olyan is volt, hogy hazavittem innen food-ot, meg olyan is, hogy csak úgy errejártam, aztán beugrottam egy falatra.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Gogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Külső képGogoji Food Budapest - Étlap/itallapGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - EgyébGogoji Food Budapest - BelsőGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Étel/italGogoji Food Budapest - Egyéb
Még több kép (16 db) >>
Kiváló 2023. április 14.barátokkal járt itt
Nemrég nyitott az üzlet de azóta oda járok ebédelni. Nem csak a gyros isteni de a kiszolgalással is nagyon elégedett vagyok, hatalmas adagokat adnak nagyon jó áron. Gusztusos, tiszta minden és mindig frissek az ételek. Nagyon helyesek, kedvesek a srácok!
Gratulálok nekik!
Csak ajánlani tudom a Gogoji-t!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
2023. március 29.egyedül járt itt
Kérdezem a srácokat, hogy aztán mit is jelent az, hogy "gogoji"? Vigyorog a tulaj, hogy tulajdonképpen ők sem tudják. Na, erre vigyorgok én is. Nagyon új, nemrég nyílt a kis üzlet a Fehérvári úton, egészen közel a piachoz. Volt itt már régen is pár gyroszos, hamburgeres, mind abbahagyta, tönkrement, eltűnt, hát most megint van.
3Ételek / Italok
5Kiszolgálás