Elfogultság

Gömbi Ételbár - Savoya Park BudapestGömbi Ételbár - Savoya Park Budapest a térképen

Kiváló 2021. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. július 30.
Nem is tudom, hogy fejezzem ki... van itt valami (vagy valaki), ami nagyon felértékeli a helyet. A Savoya Park egy siváran látogatott létesítmény, nem túl sokan lézengenek benne általában. Az étkezők sora sem hosszú, talán pár környékbeli jár oda, bár nemi is tudom, laknak-e ezen a környéken emberek? De néhány fogyasztó azért mégis... semmitmondó a kínálat, pár pizzás, hamgurgeres, kínai, meg török. Meg ez. A Gömbi magyarosnak hirdeti magát, de van itt mexikói kajától a mediterránig minden, de a többség azért mégis inkább magyaros. És most jön a nagyon jó: a szőke hölgy annyira, de annyira kedvesen végigkínálgatta az ennivalót, szinte elénekelte a kínálatot, mindenhez fűzött pár kedves, odavaló megjegyzést, mindezt minden kérés nélkül, hogy teljesen el voltam ragadtatva! A krumplin nem sok petrezselyem volt, de azért azt kértem, meg borjúból bécsiszeletet, uborkasalátával, amit ajánlott is, és még vastagon tejfölt is kaptam hozzá, szóval, mindezzel együtt szuper volt! A hölgy nélkül ez a hely egy átlagos hármas lenne talán, de így kivívta az ötöst!! Még a műanyag evőeszközökről is értekeztünk, magyarázott az asztalok lefertőtlenítéséről is, de megfigyeltem, hogy a másik hölgy a mögöttem jövő vendégtől barátságosan érdeklődött, hogy hol nyaralt és milyen élményei voltak... szóval, valami igazi vendéglátást produkáltak nekünk!
Hangulat:Átlagos
Gömbi Ételbár - Savoya Park Budapest - Étel/italGömbi Ételbár - Savoya Park Budapest - Étel/italGömbi Ételbár - Savoya Park Budapest - Étel/italGömbi Ételbár - Savoya Park Budapest - BelsőGömbi Ételbár - Savoya Park Budapest - Külső kép
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban