Ötletes egytémájú hely kedves kiszolgálással

Gombro'c - Erkel utca BudapestGombro'c - Erkel utca Budapest a térképen

2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. december 21.
Nagy ötlet szilvásgombócnak való krumplistésztát mindenfélével megtölteni. Hogy rá lehet-e építeni erre egy nyereséges üzletet, azt nem tudom, de a kezdeményezés jó. A Gombróc nevű etetőben kínálnak többek között disznótoros gombócot, töltött káposztásat, kecskesajtosat s persze édes variánsokat is.
Jómagam egy hamburgereset kértem. Ennek a középen volt egy darab cheddar sajt, amit beburkoltak darált marhahúsba, majd jött a krumplistészta burok. Adtak hozzá egy kevés salátát és remoulade mártást, a gombócot pedig prézlibe forgatták. Finom volt.
Alkoholt egyelőre nem mérnek ki.
A beltér egyelőre kissé steril, s annak se örvendtem, hogy ment a tévében egy idióta amerikai akciófilm.
A kiszolgálás kedves, közvetlen, kommunikatív. Jól éreztem itt magam, szívesen visszamennék. A ki nem próbált gombócok közül leginkább a spenótos-kecskesajtos piszkálja a fantáziámat.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Gombro'c - Erkel utca Budapest - BelsőGombro'c - Erkel utca Budapest - BelsőGombro'c - Erkel utca Budapest - EgyébGombro'c - Erkel utca Budapest - Étel/italGombro'c - Erkel utca Budapest - Étel/italGombro'c - Erkel utca Budapest - Külső képGombro'c - Erkel utca Budapest - Külső képGombro'c - Erkel utca Budapest - Belső
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig