Görög nap

Gossip Coffee BudapestGossip Coffee Budapest a térképen

Kiváló 2018. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. január 6.
A frissen átköltözött Kerkyra kiváló gyros-ebédje után az utca másik görög szereplőjénél folytattam a napot, az Operához közelebb működő Gossip kávézóban, amelyet úgy hirdetnek, hogy az első görög kávézó a városban. A pultban dolgozó fiatalember és a csinos hölgy is görögök, de a kulcsszavakat értik magyarul is. Bár a kiírásban az szerepel, hogy az eszpresszó elvitelre 280 Ft, én 480 Ft-ot fizettem igaz, kértem a kávé mellé hideg tejet is. De gondolom, az csak nem kerülhetett 200 Ft-ba, szóval valószínűleg a helyben fogyasztás jelentősen drágább. Illy kávét főznek, jár mellé a pohár víz és egy apró piskóta kocka is. Az asztalon barna- és fehércukor is be van készítve, bár én cukor nélkül iszom a kávét.
A berendezés egyszerre elegáns és barátságos, modern és klasszikus. Kényelmesek az ülőhelyek, asztalok nincsenek egymáshoz túl közel. Most már nem kézzel írott étlapjuk van, hanem nyomdai, ez is tetszetős. A mosdók az emeleten vannak, tetszett a csempe (vintage + fehér) és a dizájn is.
Lehet reggelizni, egyszerűbb ételeket enni és sütizni, de akár iszogatni is. Nagyon kellemes, jó hangulatú hely!
Hangulat:Kiváló
Gossip Coffee Budapest - Külső képGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - MosdóGossip Coffee Budapest - MosdóGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - Étlap/itallapGossip Coffee Budapest - Étlap/itallapGossip Coffee Budapest - Étlap/itallapGossip Coffee Budapest - Étlap/itallapGossip Coffee Budapest - Étlap/itallapGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - BelsőGossip Coffee Budapest - Étel/italGossip Coffee Budapest - Étel/italGossip Coffee Budapest - Étel/italGossip Coffee Budapest - EgyébGossip Coffee Budapest - Külső képGossip Coffee Budapest - Külső képGossip Coffee Budapest - Külső képGossip Coffee Budapest - Külső kép

Gossip Coffee további értékelései

2017.01.23egyedül
A Gossip a Hajós utca legújabb kávézója, mely az első görög kávézóként hirdeti magát. Autentikus hely lehet, a pultos nem is beszél magyarul, de az angollal nem áll rosszul. Eleve kávét akartam inni, így nem zavart a teljesen érthetetlen díjszabás, amiben még akár félreértés is lehet. Jómagam...
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással