Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest
1052 Budapest, Semmelweis u. 2.

Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest a térképen

Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bár
magyar, nemzetközi
nincs

Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest képei

Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge Budapest vélemények

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Nagyon szuper hangulatos a hely, nem értek egyet az előttem szólókkal, az ár fel van tűntetve az itallapon, és véleményem szerint a 10%-os szervíz teljesen normális, sőt magától értetődő, főleg egy ilyen helyen. Aztán meg más kávézóban [moderálva - a szerk. ] 1500ért egy kávét menő inni,amikor ülőhely sincs. Nekem nagyon tetszett és csak ajánlani tudom :)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
az árakat sehol nem látni, itallapot nem adnak. egy kávé és egy forró csoki 1850 forint! ! hát ezért. a 10% borravalót azonnal a számlában felszámolják, ami baj, mert nem adtam volna. hiába köszönünk a felszolgálónak, aki teljes bizonyossággal nem vendéglátós, látványosan nem köszön. ruhatár nincs, télen a kabátot sehova nem lehet lerakni.
Szolnok

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyerekekkel rendszeresen járunk a szomszédos Puskin Moziba különböző gyerekprogramokra. A bábszínház vagy koncert után mindig itt szoktunk fagyit venni. A mostani szezonban végig akciós a fagylalt, 1 gombóc 150 Ft, igaz, hogy 4 dkg-osnak írják, de nekem ránézésre egy teljesen normál, átlagos méretű gombócnak tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal,1 üveg borral, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.25.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Medvepark belépővel, masszázzsal, késői távozással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

Gourmand Cafe, Restaurant & Lounge BudapestX