Ezt is kipróbáltam

Grill Land - KöKi Terminál BudapestGrill Land - KöKi Terminál Budapest a térképen

Gyenge 2019. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. július 22.
A KöKi ételudvarában rendszerint lehorgonyzom az ázsiai részlegnél, most egy magyarosat is kipróbáltam. Egy szép nagy szelet Mátrai borzaska nyerte el a tetszésemet nézelődés közben. Nem voltam nagyon éhes, így csak az egyszerű változatát kértem, sajt és tejföl nélkül, és egy kis adag káposztasalátát.
Az étel szebb volt, mint amennyire jó, talán az állás, majd a mikrózás nem használt neki, kiszárította a húst és a bundát is.
A tálalás a megszokott, az a gyanúm, hogy a Föld megmentését célzó műanyag-ellenes kampány a gyorséttermek többségét hidegen hagyja. Papírvékony műanyag tányér, és a legsilányabb műanyag evőeszköz, ami az első mozdulatnál bele szokott törni a húsba. Szerencsére táskám alapfelszereléséhez tartozik a (bocs, szintén műanyag) kés-villa, ami 10+ éve bírja a strapát.
Az étkezde többféle menüt is kínál 1490 Ft-ért, de a felsorolt ételek nem mindegyike látható a pultban. Leves+főétel, semmi extra. Ezen kívül vannak napi ajánlatok is, 1590 Ft-ért. Egyetlen 1000 Ft alatt ajánlatuk egy főzelék feltéttel, hát ez bizony nem menü.
Az egy szelet bundázott (köret nélküli) húsért és a salátáért összesen 1540 Ft-ot fizettem. Ilyen helyszínen és ilyen tálalásban az ételeket erősen túlárazottnak tartom, a városban jóval olcsóbban ehetünk ízletes, komplett menüket.
A kiszolgálás kissé szenvtelen, a tisztaság az üzletközpont alkalmazottainak érdeme.
Nem mondhatom, hogy nem ajánlom, de én valószínűleg nem leszek visszatérő vendég.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Grill Land - KöKi Terminál Budapest - BelsőGrill Land - KöKi Terminál Budapest - Étel/ital
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással