Hullámvasút

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó BudapestGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. december 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Többször jártam már itt, a hely kialakítása igényes, bár szerintem az étterem némi identitászavarban szenved.
A vendégkört teljesen vegyesnek érzem, vannak szofisztikált asztalok, de vannak hangoskodó, inkább talponálló hangulatot idéző pillanatok is.
Hogy éppen melyikbe fut bele az ember, az eddigi tapasztalataim szerint teljesen kiszámíthatatlan és úgy érzem, az étteremnek nem is áll szándékban tisztázni, hogy ők vajon most milyen stílust akarnak képviselni ami az igényes kialakítással és a felszolgálás, "körítés" prezentálásával csak még jobban összezavarja a betérőt.
Ami az étterem elvitathatatlan előnye, hogy nem csak ár / érték arányban megfelelő, hanem ízvilágban, minőségben és választékban is számomra nagyon jól teljesít, illetve sajnos ez már csak múltidő, tehát teljesített, mert legutóbbi látogatásomkor, melyet harmadmagammal ejtettem meg, sajnos a megrendelt háromféle ételből mindhárommal problémák voltak - odaégett panírrész, halhús nélküli halászlé - , ami viszont addig nem volt jellemző, így bár sajnálom, de elvesztette az étterem azt a vonzerejét - a konstans minőséget -, ami még akkor is arra ösztökélt, hogy náluk költsem el az ebédet, mikor néha egy-egy kimondottan zajosabb társaság is jelen volt.
Ajánlanám-e ezt a helyet másoknak?
Nem tudok egyértelmű igenel vagy nemmel felelni. Amennyiben nem zavarja az esetleg zajosabb társaság, gyerekzsivaj, szereti a nagy adagokat, a hangulatos kialakítást, és egy kicsit szerencsejátékos beállítottságú a felszolgált étel minőségét illetően akkor bátran ajánlhatom.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Gyenge

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó további értékelései

2024.03.02családjával
Nagyon szuper minden. És Kedvesek udvariasak, lelkes csapat. Csak ajánlani tudom mindenkinek
2021.12.05egyedül
Már láttam párszor, de nem álltam meg. Miért pont itt ennék? Most is úgy volt, hogy Pestlőrincről jöttem haza éhesen, be akartam ugrani a Leonidasz gyroszba, mégis csak a legjobb gyroszos a városban, de aztán leparkoltam, ácsorogtam és rájöttem hogy ok, voltam én itt már párszor, próbáljunk meg...
2020.05.01
Általában házhoz szállitatni szoktam. A pizza kiváló és általában nagyon hamar ide ér. Volt már hogy mindössze 18 perc alatt megjött. A pizza ára a nagy átlaghoz képest kedvezöbb volt. :)
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel