Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest
1192 Budapest, Üllői út 208.

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest a térképen

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, teázó - teaház
magyar, nemzetközi, olasz
grill ételek ...
Gépzene:
elektronikus, jazz
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, dohányzó rész ...
Gösser, Soproni

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest bemutatkozása

2013 májusára az étterem teljesen megújult. Modernizáltuk a belső kialakítást valamint a teraszt, és jelentős mértékben kibővítettük a kínálatot.
Dallmayr kávé- és teakülönlegességeket, turmixokat, koktélokat, limonádékat kínálunk azoknak, akik egy pohár ital mellett egy jót szeretnének beszélgetni.
Finomabbnál finomabb pizzákat bőséges feltéttel kínálunk azoknak, akik szeretik az olasz konyhát.
Vendégközpontú, barátságos, és lendületes felszolgálóink törekednek arra, hogy Ön semmiben ne szenvedjen hiányt, és hogy garantáltan kellemes órákat töltsön el nálunk.
A konyharészt is megnöveltük, hiszen így tudunk vendégeinknek sokkal jobb, magasabb színvonalú szolgáltatást nyújtani, és szélesebb igénykört kielégíteni mind a csoportos összejövetelekre, mind akár csak egy üzleti ebédre vagy családi vacsorára.
Annak érdekében, mindenki megtalálja a kedvére valót, illetve hogy visszatérő vendégeink újabb és újabb finomságokat kóstolhassanak meg nálunk, nem csak a hagyományos magyaros konyha repertoárját bővítettük, hanem különleges ételekkel is gazdagítottuk kínálatunkat. Továbbá a megújult Gulliver Étteremben házi tortilla tekercseket és különlegesen finom pizzákat is széles kínálatban találhat.

Gyereksarok:
Kisgyermekes családok, baráti társaságok részére is ideális hely a Gulliver Étterem. Sokszor a gyermekek nehezen viselik, ha a szülők egy vacsora és egy pohár ital mellett hosszan, jókat beszélgetnek. A gyermeksarok azonban a gyermekek óráit is boldoggá teszi. Egy külön, kis elkerített, ám jól látható helyen a gyermekek békésen tudnak játszani, rajzolni, színezni, és a szülők közben rájuk látnak, biztonságban tudhatják az apróságokat. Így nem csak a felnőttek, hanem a gyermekek is kellemes élményekkel gondolnak a nálunk töltött időre.

Kerthelyiség:
A friss levegőre vágyók a szabadban is elfogyaszthatják ételüket. A kerthelyiséget úgy alakítottuk ki, hogy akik kint foglalnak helyet, azok úgy érezzék, hogy kiszabadultak a természetbe. Zöldellő fák, hangulatos pergola és kényelmes bútorok biztosítják, hogy jó hangulatban teljenek az órák nálunk.

Megközelítés: 50-es villamossal a Határ úti metrómegállótól a Lehel utcai megállónál vagyunk. Autóval haladva az Üllői útról látszik az éttermünk a villamos túloldalán.

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó, Teázó

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest képei

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Most szeptember elmúlt vasárnapján helyet foglaltattunk az étterembe. - Nem csalódtunk, az étterem szerény külseje ellenére belépéskor kedves, hangulatos étterem fogadott. Udvariasan a helyünkre kísértek, és továbbra is minden a max. udvariasság jegyében zajlott. Nem sürgették a rendelésünket, hagyták, hogy kedvünk szerint válasszunk.
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
2019. július 1-én családi ünneplésre foglaltunk asztalt 10 fő részére. Már a kezdetkor megkérdezte az udvarias pincér, hogy a kerthelyiségbe, vagy a légkondis teremben kívánjuk elfogyasztani a vacsoránkat. A légkondicionált teremben ültünk asztalhoz. A pincér azonnal felvette az ital rendelésünket és miután mindenki megérkezett tálalták a megrendelt 2 nagy hústálat, savanyúságot.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Gulliverről írtam az első értékelést, több mint három évvel ezelőtt. Már nem emlékszem, hogyan bukkantam az ittjártam oldalára, de hamar kedves hobbimmá vált a beszámolók írása. Még soha nem írtam kétszer ugyanarról a helyről, tele van felfedezendő helyekkel a világ. :) De a régebben minősítettek közül jó néhányról megváltozott a véleményem azóta.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 10.
Vasárnapi ebédre érkeztünk. Korán, még hétfőn le kellett foglalni, nagyon kapós a hely. Megérkeztünk, rögtön az asztalunkhoz vezettek. Hamar érkezett az ital, a két főfogásra pedig kb 15 percet kellett várni, ami nagyon gyors! Nagyon finomak voltak az ételek, utána egy csodás, szaftos, extra csokis brownie következett. Ilyen finom éttermi desszertet még nem ettem!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Már törzshelynek mondanám az éttermet, mert a családi ünnepeket mindig itt tartjuk. Most nem volt különösebb alkalom, ami miatt hetekkel korábban helyet foglaltunk ide. Ma csak a férjem és én ebédeltünk itt, és most sem csalódtunk! Az ételek és a savanyúság mellé kértem még egy adag pizzaszószt, amit nem kellett kifizetni. Nem ajándéknak akartam, de köszönöm szépen!

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13.
Másodjára jártunk itt, nagyon jól éreztük magunkat.
Az ételek finomak, a kiszolgálás tökélezes.
Gyerekbarát

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig csak kintről láttam, de most voltunk bent.Nagyon tetszik és a pizza vékony amit nagyon szeretek.igazán jó a tapasztalatom.A kiszolgálás is príma volt :)Akkora volt a pizza , hogy nem tudtuk megenni ezért becsomagolták nekünk.Nem is látszik kintről, hogy milyen igényes a hely. A kert helység nagyon szép.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Egy kellemes családi vacsora alkalmából látogattuk meg a helyet. A parkolás kicsit macerás volt, de megoldható. Az étterem első részében tudtunk helyet foglalni, itt a villamos zaja néha megzavarta a beszélgetésünket, de nem volt bántó. Négyünk közül ketten elégedettek voltunk az ételek minőségével, ketten negatívan nyilatkoztak, így azt átlagosnak ítélném.
Cegléd
Gyöngyös

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az 50-es villamos megállójában található családias hangulatú vendéglő. Az egyszerű drapp épület kívülről nem tűnik izgalmasnak, viszont az udvarra belépve egy nagyon hangulatos, virágokkal és sok zöld növénnyel díszített kerthelyiségbe érkezünk. A falon olasz tengerpartot idéző falfestmények, lila bútorok és dekoráció teszi még kellemesebbé a környezetet.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta törzshelyünk a Gulliver. Nyugis, igényes, kellemes környezet (kerti kis tó, udvari játszótér, élére vágott gyep, amit akarsz). Kiadós, rendkívül finom, ízlésesen találat ételek. Gyors kiszolgálás, figyelmes és motivált pincérek, viszonylag gyorsan készülnek el az ételek. Készpénzes es kártyás fizetés egyaránt működik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.12. - 2020.03.15.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, gyermekprogrammal, wellness-részleg és sportpálya használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.21. - 2020.12.27.
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2020.12.20.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.880 - 12.318,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.
Visegrád Vendégház
2020.02.18. - 2021.02.18.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó BudapestX