Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest

$$$$
Hely jellege
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó BudapestGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest
74 fotó

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest bemutatkozása

Ingyenes étel- és pizza házhozszállítás a IX. , X. , XVIII. , XIX. , XX. kerületekben! A hagyományos, magyaros, otthonos ízek és az újító szemlélet találkozása, páratlanul gazdag alapanyagválaszték, kidolgozott részletek és különleges ízharmónia.
Étlapunk: http://gulliveretterem. hu/index. php?
Tovább olvasom >>

CE Plaza Hotel Siófok
52.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2020. május 1. járt itt
Általában házhoz szállitatni szoktam. A pizza kiváló és általában nagyon hamar ide ér. Volt már hogy mindössze 18 perc alatt megjött. A pizza ára a nagy átlaghoz képest kedvezöbb volt. :)
4Kiszolgálás
2019. szeptember 23.családjával járt itt
Most szeptember elmúlt vasárnapján helyet foglaltattunk az étterembe. - Nem csalódtunk, az étterem szerény külseje ellenére belépéskor kedves, hangulatos étterem fogadott. Udvariasan a helyünkre kísértek, és továbbra is minden a max. udvariasság jegyében zajlott. Nem sürgették a rendelésünket, hagyták, hogy kedvünk szerint válasszunk.
Kiváló 2019. július 2.családjával járt itt
2019. július 1-én családi ünneplésre foglaltunk asztalt 10 fő részére. Már a kezdetkor megkérdezte az udvarias pincér, hogy a kerthelyiségbe, vagy a légkondis teremben kívánjuk elfogyasztani a vacsoránkat. A légkondicionált teremben ültünk asztalhoz. A pincér azonnal felvette az ital rendelésünket és miután mindenki megérkezett tálalták a megrendelt 2 nagy hústálat, savanyúságot.
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 88 helyen első értékelőNépszerű író - 182 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 12.családjával járt itt
A Gulliverről írtam az első értékelést, több mint három évvel ezelőtt. Már nem emlékszem, hogyan bukkantam az ittjártam oldalára, de hamar kedves hobbimmá vált a beszámolók írása. Még soha nem írtam kétszer ugyanarról a helyről, tele van felfedezendő helyekkel a világ. :) De a régebben minősítettek közül jó néhányról megváltozott a véleményem azóta.
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2018. október 10.a párjával járt itt
Vasárnapi ebédre érkeztünk. Korán, még hétfőn le kellett foglalni, nagyon kapós a hely. Megérkeztünk, rögtön az asztalunkhoz vezettek. Hamar érkezett az ital, a két főfogásra pedig kb 15 percet kellett várni, ami nagyon gyors! Nagyon finomak voltak az ételek, utána egy csodás, szaftos, extra csokis brownie következett.
Kiváló 2017. október 28.a párjával járt itt
Már törzshelynek mondanám az éttermet, mert a családi ünnepeket mindig itt tartjuk. Most nem volt különösebb alkalom, ami miatt hetekkel korábban helyet foglaltunk ide. Ma csak a férjem és én ebédeltünk itt, és most sem csalódtunk! Az ételek és a savanyúság mellé kértem még egy adag pizzaszószt, amit nem kellett kifizetni.
Kiváló 2017. szeptember 13.családjával (gyerekekkel) járt itt
Másodjára jártunk itt, nagyon jól éreztük magunkat.
Az ételek finomak, a kiszolgálás tökélezes.
Gyerekbarát
Kiváló 2017. szeptember 12.családjával járt itt
Eddig csak kintről láttam, de most voltunk bent.Nagyon tetszik és a pizza vékony amit nagyon szeretek.igazán jó a tapasztalatom.A kiszolgálás is príma volt :)Akkora volt a pizza , hogy nem tudtuk megenni ezért becsomagolták nekünk.Nem is látszik kintről, hogy milyen igényes a hely. A kert helység nagyon szép.
Átlagos 2016. október 6.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy kellemes családi vacsora alkalmából látogattuk meg a helyet. A parkolás kicsit macerás volt, de megoldható. Az étterem első részében tudtunk helyet foglalni, itt a villamos zaja néha megzavarta a beszélgetésünket, de nem volt bántó. Négyünk közül ketten elégedettek voltunk az ételek minőségével, ketten negatívan nyilatkoztak, így azt átlagosnak ítélném.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
2016. augusztus 13.egyedül járt itt
Az 50-es villamos megállójában található családias hangulatú vendéglő. Az egyszerű drapp épület kívülről nem tűnik izgalmasnak, viszont az udvarra belépve egy nagyon hangulatos, virágokkal és sok zöld növénnyel díszített kerthelyiségbe érkezünk. A falon olasz tengerpartot idéző falfestmények, lila bútorok és dekoráció teszi még kellemesebbé a környezetet.
4Ételek / Italok
Itt fényképeztem:
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Mosdó / FürdőszobaGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső kép
Még több kép (31 db) >>
19 értékelés / 2 oldalon
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest a térképen
1192 BudapestÜllői út 208.
36 20 7781524
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-V
11:00-20:00
Konyha jellege
magyar, nemzetközi, olasz
Specialitás
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: elektronikus, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Főétel
Csapolt sörök