Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest
1192 Budapest, Üllői út 208.

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest a térképen

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, teázó - teaház
magyar, nemzetközi, olasz
grill ételek ...
Gépzene:
elektronikus, jazz
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, dohányzó rész ...
Gösser, Soproni

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest bemutatkozása

2013 májusára az étterem teljesen megújult. Modernizáltuk a belső kialakítást valamint a teraszt, és jelentős mértékben kibővítettük a kínálatot.
Dallmayr kávé- és teakülönlegességeket, turmixokat, koktélokat, limonádékat kínálunk azoknak, akik egy pohár ital mellett egy jót szeretnének beszélgetni.
Finomabbnál finomabb pizzákat bőséges feltéttel kínálunk azoknak, akik szeretik az olasz konyhát.
Vendégközpontú, barátságos, és lendületes felszolgálóink törekednek arra, hogy Ön semmiben ne szenvedjen hiányt, és hogy garantáltan kellemes órákat töltsön el nálunk.
A konyharészt is megnöveltük, hiszen így tudunk vendégeinknek sokkal jobb, magasabb színvonalú szolgáltatást nyújtani, és szélesebb igénykört kielégíteni mind a csoportos összejövetelekre, mind akár csak egy üzleti ebédre vagy családi vacsorára.
Annak érdekében, mindenki megtalálja a kedvére valót, illetve hogy visszatérő vendégeink újabb és újabb finomságokat kóstolhassanak meg nálunk, nem csak a hagyományos magyaros konyha repertoárját bővítettük, hanem különleges ételekkel is gazdagítottuk kínálatunkat. Továbbá a megújult Gulliver Étteremben házi tortilla tekercseket és különlegesen finom pizzákat is széles kínálatban találhat.

Gyereksarok:
Kisgyermekes családok, baráti társaságok részére is ideális hely a Gulliver Étterem. Sokszor a gyermekek nehezen viselik, ha a szülők egy vacsora és egy pohár ital mellett hosszan, jókat beszélgetnek. A gyermeksarok azonban a gyermekek óráit is boldoggá teszi. Egy külön, kis elkerített, ám jól látható helyen a gyermekek békésen tudnak játszani, rajzolni, színezni, és a szülők közben rájuk látnak, biztonságban tudhatják az apróságokat. Így nem csak a felnőttek, hanem a gyermekek is kellemes élményekkel gondolnak a nálunk töltött időre.

Kerthelyiség:
A friss levegőre vágyók a szabadban is elfogyaszthatják ételüket. A kerthelyiséget úgy alakítottuk ki, hogy akik kint foglalnak helyet, azok úgy érezzék, hogy kiszabadultak a természetbe. Zöldellő fák, hangulatos pergola és kényelmes bútorok biztosítják, hogy jó hangulatban teljenek az órák nálunk.

Megközelítés: 50-es villamossal a Határ úti metrómegállótól a Lehel utcai megállónál vagyunk. Autóval haladva az Üllői útról látszik az éttermünk a villamos túloldalán.

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó, Teázó

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest képei

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó Budapest vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Már törzshelynek mondanám az éttermet, mert a családi ünnepeket mindig itt tartjuk. Most nem volt különösebb alkalom, ami miatt hetekkel korábban helyet foglaltunk ide. Ma csak a férjem és én ebédeltünk itt, és most sem csalódtunk! Az ételek és a savanyúság mellé kértem még egy adag pizzaszószt, amit nem kellett kifizetni. Nem ajándéknak akartam, de köszönöm szépen!

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13.
Másodjára jártunk itt, nagyon jól éreztük magunkat.
Az ételek finomak, a kiszolgálás tökélezes.
Gyerekbarát

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig csak kintről láttam, de most voltunk bent.Nagyon tetszik és a pizza vékony amit nagyon szeretek.igazán jó a tapasztalatom.A kiszolgálás is príma volt :)Akkora volt a pizza , hogy nem tudtuk megenni ezért becsomagolták nekünk.Nem is látszik kintről, hogy milyen igényes a hely. A kert helység nagyon szép.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Egy kellemes családi vacsora alkalmából látogattuk meg a helyet. A parkolás kicsit macerás volt, de megoldható. Az étterem első részében tudtunk helyet foglalni, itt a villamos zaja néha megzavarta a beszélgetésünket, de nem volt bántó. Négyünk közül ketten elégedettek voltunk az ételek minőségével, ketten negatívan nyilatkoztak, így azt átlagosnak ítélném.
Szolnok

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az 50-es villamos megállójában található családias hangulatú vendéglő. Az egyszerű drapp épület kívülről nem tűnik izgalmasnak, viszont az udvarra belépve egy nagyon hangulatos, virágokkal és sok zöld növénnyel díszített kerthelyiségbe érkezünk. A falon olasz tengerpartot idéző falfestmények, lila bútorok és dekoráció teszi még kellemesebbé a környezetet.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta törzshelyünk a Gulliver. Nyugis, igényes, kellemes környezet (kerti kis tó, udvari játszótér, élére vágott gyep, amit akarsz). Kiadós, rendkívül finom, ízlésesen találat ételek. Gyors kiszolgálás, figyelmes és motivált pincérek, viszonylag gyorsan készülnek el az ételek. Készpénzes es kártyás fizetés egyaránt működik.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 27.
Kifejezetten azért utaztam tegnap Debrecenből Budapestre, hogy családtagjaimmal Húsvéti és Születésnapi ebédet egy kellemes helyen fogaszthassunk el, és beszélgethessünk. Ez a helyiség erre a célra kitünő volt. A környezett és a hely tetszik,az ételválasztők és minőség, a kiszolgálás és udvariasság maximálisan jó volt.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt, a hely kialakítása igényes, bár szerintem az étterem némi identitászavarban szenved. A vendégkört teljesen vegyesnek érzem, vannak szofisztikált asztalok, de vannak hangoskodó, inkább talponálló hangulatot idéző pillanatok is.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tényleg közel: egyetlen megálló az 50-essel. Kívülről nem sokat mutat a hely, de ami belül van, nemsemmi. A képek korrektek, eddig minden esetben az fogadott, ami látható rajtuk. Szép és hangulatos a helyiség, az ételek nemcsak látványosak, de tényleg finomak is. Főfogás körettel 2000. - Ft körültől, ami drágának sem mondható, a személyzet kedves, gyors, pontos.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környék elég rumlis, állandóan bontanak, építenek valamit, és mindig attól félünk, legközelebb már csak a hűlt helyét találjuk a Gullivernek. Szerencsére a csatazajból semmi se hallatszik még a hangulatos kerthelyiségben sem, amit szépen kibővítettek az előző látogatásunk óta. A sűrű nádfedél alatt még kisebb esőben is nyugodtan el lehet üldögélni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, közös karácsonyfa díszítéssel, ünnepi italokkal és süteményekkel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rajzfilm matinével, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.28.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 12.879 - 19.510,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.01.21.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, masszázskuponnal, parkolással
2017.12.01. - 2018.02.28.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2018.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 29.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, gyermekprogramokkal, méz kóstolással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, forró ital kuponnal, sporteszközök és sportpálya használattal, gyermekjátszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.10.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-3 éjszaka 43.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Simon Panzió
Agárd
Akár 1 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó & Teázó BudapestX