Tunkoltunk a gulyásban, szó szerint

Gulyás Tunkoló Büfé BudapestGulyás Tunkoló Büfé Budapest a térképen

Kiváló 2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 24.
Magyaros kifőzde a Kazinczy utcában. 2018-ban nyitottak, elsősorban a környéken lakó és bulizó külföldi fiatalokra, akik nyitottak a magyar konyha klasszikusaira. Késő estig nyitva tartanak, és akár még az éjszaka közepén is lehet itt meleg ételt enni. 2 fix fogás van: a gulyás és a pörkölt, bár ez utóbbi változó, hogy éppen milyen húsból készítik. Ezen kívül a vegetáriánusokra gondolva mindig van valamilyen gombapörkölt vagy ragu, egy főzelék, húsmentes zöldséges leves, továbbá valamilyen napi fogás, ottjártamkor székelykáposzta. Érdekesség, hogy köretet nem tartanak, az ételek mellé házi kenyeret kínálnak, amely a kiváló Marmorstein pékségtől érkezik.
A gulyást választottam (1100 Ft), jó nagy adag, jó paprikás, sűrű, tartalmas, finom a hús benne, nem túlfőttek a zöldségek. A 2 kilós parasztkenyérből egy teljes karéj járt mellé, plusz szelet kenyér 100 Ft-ba kerül. Csípős zöldpaprikát is kínáltak hozzá, de én nem kértem. A főételek 1200-1300 Ft-ba kerülnek.
A kiszolgálás laza, barátságos, határozottan kedves, kommunikatív.
Ami szerintem hiányosság, hogy lehetne valamilyen stílusos desszert, rétes, pite vagy palacsinta.
Nincsenek szénsavas üdítők, csak háziszörpök.
Gulyás Tunkoló Büfé Budapest - Külső képGulyás Tunkoló Büfé Budapest - Étlap/itallapGulyás Tunkoló Büfé Budapest - BelsőGulyás Tunkoló Büfé Budapest - Étel/italGulyás Tunkoló Büfé Budapest - Étel/italGulyás Tunkoló Büfé Budapest - Étel/italGulyás Tunkoló Büfé Budapest - Belső

Gulyás Tunkoló Büfé további értékelései

2020.09.03egyedül
Kétesélyes, gondoltam, de azért próbáljuk meg. Apró büfé a Kazinczy utcában, a Macesz Bisztró meg a Kőleves között. Hogy lehet ilyen óriások árnyékában megélni? Hát így! Hogy kedves vagy, hogy szívesen látsz... A választék nem túl bőséges, de azért elégségesnek mondható. Talán nem is kell bővebb,...
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás