Szeretjük a pirospaprikát

Gulyáskantin BudapestGulyáskantin Budapest a térképen

2018. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 21.
Tágas, alapvetően hagyományos magyaros ételeket kínáló étkezde a 11. kerületben, a Bartók Béla úton. A kínálat széles, sokféle étel van, a nagy magyar konyha-klasszikusok szinte mind fel vannak itt vonultatva. A levesek 990 Ft-ba, a főételek kb. 1300-1500 Ft-ba kerülnek, azaz az ár-érték arány véleményem szerint korrekt. Kifejezetten nagy adagokat adnak. Cigánypecsenye, székelykáposzta, hortobágyi palacsinta... az ételek hagyományos módon, magyaros fűszerezéssel, némelyik kicsit csípősen készül. A frankfurti leves hatalmas adag volt, a mély tányér színültig rakva, a kanál szinte megállt benne (990 Ft).
A desszertkínálat szerény, de mindig van 1-2 féle napi ajánlat pl. palacsinta, mákos guba (500 Ft környékén).
Az ételek készen a pultban vannak, nem frissen készülnek.
A kiszolgálás igen barátságos volt.
Nagy az alapterület, sok asztal van, nemcsak a földszinten, hanem még a galérián is. A berendezés inkább modern hatású, egyáltalán nem retró.
Nem volt egy átütő gasztro-élmény, de kellemes környezetben jól lehet itt lakni, alapvetően jó ételekkel, annak, aki szereti a hagyományos magyaros konyhát.
További pozitívum, hogy itt munka után 5-6 felé is bőséges ételkínálat van.
Gulyáskantin Budapest - Külső képGulyáskantin Budapest - Étel/italGulyáskantin Budapest - Külső képGulyáskantin Budapest - BelsőGulyáskantin Budapest - BelsőGulyáskantin Budapest - Étlap/itallapGulyáskantin Budapest - Étel/italGulyáskantin Budapest - Étel/italGulyáskantin Budapest - BelsőGulyáskantin Budapest - Étlap/itallapGulyáskantin Budapest - MosdóGulyáskantin Budapest - BelsőGulyáskantin Budapest - BelsőGulyáskantin Budapest - Külső képGulyáskantin Budapest - Külső képGulyáskantin Budapest - Külső képGulyáskantin Budapest - Belső

Gulyáskantin további értékelései

2018.08.21egyedül
Igazán magyaros étterem a neve és kínálata alapján, meg egy kicsit trendibb, fiatalosabb is belül. Hogy aztán ebből mi jön ki, hát mindenkinek más... remek leveskínálat van, a Jókai bablevest választottam, meg hozzá, kicsit túlméretezve a kalóriaegyveleget, egy rakottkrumplit is. Meglehetősen...
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat