Testvéri gyros

Gyros Brothers BudapestGyros Brothers Budapest a térképen

2022. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. január 9.
A gyrosozó Újpesten, az Árpád úton található, közel a Váci úthoz. Nekem a legjobban a a helyről (és a készítőkről) nevezett Gyros Brothers szendvics jött be, nagyon finom, karakteres ízei vannak. Ez kizárólag szendvicsben (pitában) kapható, de a görög gyros, a shawarma, a sajtos (magyarosan cheesy) vagy a vega kapható szendvicsben és tálon is.
Általában nem szoktam gyrost szendvicsben (pitában) venni, mert az embernek (már legalábbis nekem) még a t...ke is maszatos lesz tőle, így tartom túl praktikusnek, de Gyros Brothersék valahogy úgy csinálják a szendvicset, hogy semmi nem esett vagy cseppent ki belőle (még nekem sem), pedig amikor először ettem, szokás szerint tálca fölött, két konyharuhát és fél kiló papírszalvétét odakészítve tettem, de nem volt rájuk szükség.
A Facebook oldalukon azt írták, hogy valaki 1500 km-ről ment hozzájuk, mert igazi gyrost akart enni, nem tudom ezt elhiggyem-e, de 15 km-ről mi már elég gyakran járunk oda.
Hangulat:Átlagos
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös